APU sistemler nasıldır?

assasin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar APU hakkında bilgi istiyorum ömrü falan nasıl iyi dayanır mı ?
Ekran kartı olarak ne önerirsiniz ?

APU sistemler özellikle düşük bütçelerin kahramanı diyebilirim size. İşlemci + Ekran kartı ikilisi beraber geliyor. Yani Onboard ekran kartı oluyor. A10 7870K şu an en iyisi mesela. Testleri yapılıyor, piyasadaki bütün oyunları oynayabiliyorsunuz. Ömrü de diğer işlemciler ne fazla ne eksik. Bir daha ekran kartına gerek yok. Zaten + yönü de bu.

APU sistemler özellikle düşük bütçelerin kahramanı diyebilirim size. İşlemci + Ekran kartı ikilisi beraber geliyor. Yani Onboard ekran kartı oluyor. A10 7870K şu an en iyisi mesela. Testleri yapılıyor, piyasadaki bütün oyunları oynayabiliyorsunuz. Ömrü de diğer işlemciler ne fazla ne eksik. Bir daha ekran kartına gerek yok. Zaten + yönü de bu.
Intel APU'larından bahsetmeyin bile. :ROFL:

APU denince akla AMD A serisi geliyor, yapacak bir şey yok buna. :)

Kardeş peki APU ya iki yük biniyo diyolar bazıları ömrü kısalıyo diyolar doğru mu ?

APU denince akla AMD A serisi geliyor, yapacak bir şey yok buna. :)
Kardeş ben istedim cevabı alamadım dedim ki APU ya iki yük biniyo hem ekran kartı hem işlemci o yüzden ömrü kısalıyo diyolar bazıları böyle bişi var mı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı