APU sürücüsü ve ekran kartı sürücüsü yüklenmiyor

Normalde olmaz, sorma sebebim araştırdığımda 6550m+6480g tarzı bir sürücü vardı. İşlemci modeli belirtir misiniz? Uygun sürücüyü atacağım. Bu bilgisayar> sağ tık> özellikler üzerinden erişebilirsiniz.
Üstte yazmıştım hocam, Amd a4-3300m.

Hocam varsa atabilir misin, deneyim.

Ha hocam bu arada yeni söylüyorum kusura bakmayın. Amd'nin sitesinden indirdiğim sürücü sağlıklı çalışıyor. başka siteden indirdiğim Radeon 6650M driverını kullanıyorum şuan, iki sürücüye de kuruluyor, şimdi kısa anlatıyım.
Şuan sürücüler kurulu hem 6480G'ye hem 6650M'e, ama bu sürücüyü ben
driveridentifier.com indirdim, şuan kurulu sürücü ETS 2, CSGO gibi oyunları açıyor fakat GTA 4, PORTAL 1,2, Half life 2 gibi oyunlar açmayan sürücü. Amd'nin kendi sitesinden indirdiğim sürücü GTA 4, PORTAL 1,2, Half life 2 gibi oyunlar açan sürücü fakat ETS 2,CSGO gibi oyunları açmayan sürücü.
Yani her oyun için farklı driver kullanıyorum, anlamadım bu nasıl ekran kartı?

Kusura bakmayın görmemişim belirttiğinizi. https://www.amd.com/en/support/apu/...ries-apu-for-laptops/a4-3300m-radeon-hd-6480g, bu linkten uygun sürümü indirip kurun.

Clickbait siteydi, mümkün değil zaten.
Hocam işte bu sürücü hatalı, kurduğum da mavi ekran, siyah ekran gibi hatalar var. Radeon 6650M sürücüleri lazım.

Ha hocam bu arada yeni söylüyorum kusura bakmayın. Amd'nin sitesinden indirdiğim sürücü sağlıklı çalışıyor. başka siteden indirdiğim Radeon 6650M driverını kullanıyorum şuan, iki sürücüye de kuruluyor, şimdi kısa anlatıyım.
Şuan sürücüler kurulu hem 6480G'ye hem 6650M'e, ama bu sürücüyü ben
driveridentifier.com indirdim, şuan kurulu sürücü ETS 2, CSGO gibi oyunları açıyor fakat GTA 4, PORTAL 1,2, Half life 2 gibi oyunlar açmayan sürücü. Amd'nin kendi sitesinden indirdiğim sürücü GTA 4, PORTAL 1,2, Half life 2 gibi oyunlar açan sürücü fakat ETS 2,CSGO gibi oyunları açmayan sürücü.
Yani her oyun için farklı driver kullanıyorum, anlamadım bu nasıl ekran kartı?

Hocam işte bu sürücü hatalı, kurduğum da mavi ekran, siyah ekran gibi hatalar var. Radeon 6650M sürücüleri lazım.
GTA4 veya csgo açarken ne tür hatalar veriyor? Mantigimi kullanamıyorum şuan :D Asus'un kendi sitesinde bile laptopunuz için ekran kartı sürücüsü verilmemiş. Windows 10 mu kullaniyorsunuz? Uyumlu sürücü olmadığından belki mavi ekran verebilir.

Hem 6480G ye kurulu demişsiniz hocam yukarıda temel goruntu bagdastiricisi yazıyor diyordunuz anlayamadım orayı. 6650m kaldırıp 6480g için attığım sürücüyü tekrar kurmayı deneyin.

6550m için kurduğunuz site bu muydu ?https://www.amd.com/en/support/graphics/amd-radeon-hd/amd-radeon-hd-6000m-series/amd-radeon-hd-6650m

Son düzenleme:
GTA4 veya csgo açarken ne tür hatalar veriyor? Mantigimi kullanamıyorum şuan :D Asus'un kendi sitesinde bile laptopunuz için ekran kartı sürücüsü verilmemiş. Windows 10 mu kullaniyorsunuz? Uyumlu sürücü olmadığından belki mavi ekran verebilir.
Hocam daha önce windows 8.1 yüklemiştim gene aynı hata, hata felan vermiyor direk siyah ekran geliyor, arka plandan kapatabiliyorum, bu başka kullandığım sürücüler de siyah ekran yerine mavi ekran veriyor.

Hocam ben bu laptop yüzünden kafayı yiyeceğim, oyunların yarısını oynayabiliyorum driver yüzünden.

Siyah ekran veriyorsa sürücüler çakışıyor olabilir. Mavi ekran için minidump dosyaları lazım ki neden çöktüğünü anlayabilelim. Windows> minidump klasöründe bulabilirsiniz. Bunun için yeni konu açın.

Ufak bir işimi halledip yabancı forumlarda sizin gibi hata yaşayan var mı bakacağım. Belkide kronik sorunlu olabilir. Belkide tepkiler üzerine Asus sürücü desteginde ekran kartı sürücülerini çekmiş olabilir. Çünkü resmi laptop sitesinde bile sürücüler yok.

Siyah ekran veriyorsa sürücüler çakışıyor olabilir. Mavi ekran için minidump dosyaları lazım ki neden çöktüğünü anlayabilelim. Windows> minidump klasöründe bulabilirsiniz. Bunun için yeni konu açın.

Ufak bir işimi halledip yabancı forumlarda sizin gibi hata yaşayan var mı bakacağım. Belkide kronik sorunlu olabilir. Belkide tepkiler üzerine Asus sürücü desteginde ekran kartı sürücülerini çekmiş olabilir. Çünkü resmi laptop sitesinde bile sürücüler yok.
Hocam mavi ekran konusunda çok fazla konum var, profilime girip bakabilirsiniz hepsi ekran kartı ile ilgili. Fazla konum var bu ekran kartı ile ilgili, şuan aklımda pek bir bilgi yok, eski konularımda daha fazla detay bulabilirsiniz.
Bazı konular benim olmayabilir, ama çoğunlukla benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı