Aquarius 5A-RTX3060 Ti sistem alınır mı?

@Funny o fiyata bu şekilde iyidir daha iyi alternatifi olduğunu sanmıyorum. RAM'ler yalnızca 30 TL civarı oynuyor. Anakarta da o fark fazlasıyla değer. Yaklaşık 12.750 TL'ye kaliteli ve güçlü bir sistem oluyor. @Duplicate hayırlı olsun güzel tercih.
Teşekkür ederim hocam sağolun.

RAM'leri 34 TL daha ekleyerek 3200Mhz yapabilirsin, anakart MSI B550-A Pro iyidir bizzat kullanıyorum. SSD kalabilir şahsen Kingston A2000'i beğeniyorum f/p olarak güzel bir DRAM NVMe.
Bu dediklerine ek olarak Corsair H45 120mm soğutucu ekleyince 13.373 TL bir fiyat çıkıyor. Bu fiyatta bu sistemden daha iyi önerin var mıdır hocam?

Bu dediklerine ek olarak Corsair H45 120mm soğutucu ekleyince 13.373 TL bir fiyat çıkıyor. Bu fiyatta bu sistemden daha iyi önerin var mıdır hocam?
Hocam sanırım forumda okuduğum kadarıyla 120mm sıvı soğutma önerilmiyor. Onun yerine kaliteli bir kule tipi daha iyi sonuçlar veriyor sanırım dilerseniz bir araştırın.

120mm sıvı soğutmaya hiç gerek yok. Taktıracaksan 240mm olsun yoksa kendin bir tane ID-Cooling SE-224-XT al yapıştır içine. Gereksiz masrafa lüzum yok.

120mm sıvı soğutmaya hiç gerek yok. Taktıracaksan 240mm olsun yoksa kendin bir tane ID-Cooling SE-224-XT al yapıştır içine. Gereksiz masrafa lüzum yok.

Peki hocam onu çıkarttım o zaman. 13K sistem önerin var mıdır hocam? Yoksa o sistemi mi alayım dediğim değişiklikleri yapıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı