Aquarius 5A-RTX3060 sistem alınır mı?

yecgaa_01

Decapat
Yer
Adana / Merkez
Daha fazla  
Öncelikle merhababalar 15,000TL bütcem var ve şu sistemi almayı düşünüyorum;

Sizce bu sistem alınır mı yoksa bana tavsiye edebileceğiniz başka sistem var mı?

Hayır tabii ki. Büteni 500 TL aşarsan hem işlemcisi hem ekran kartı onun içinden geçer onun örneğin.

Tam 15.000 TL'ye bu da var;

Hayır tabii ki. Büteni 500 TL aşarsan hem işlemcisi hem ekran kartı onun içinden geçer onun örneğin.

Marvel’s Guardians of the Galaxy Hediyeli !​

100TL Steam Cüzdan Kodu Hediye!

Peki o ikisinden hangisi daha iyi olur ilk ve son pcm olacağı için bütceye göre en iyisi olsun istiyorum

Peki o ikisinden hangisi daha iyi olur ilk ve son pcm olacağı için bütceye göre en iyisi olsun istiyorum

Anakart, SSD, güç kaynağı ve RAM olarak ilk sistem daha kalitelidir. İkinci sistem ek işlemci soğutucusu ile geliyor, ekran kartı 3 fanlı ve 500 TL daha ucuz.

Şahsen burada tercih yapacak olsaydım ilk sistemi alırdım.

Anakart, SSD, güç kaynağı ve RAM olarak ilk sistem daha kalitelidir. İkinci sistem ek işlemci soğutucusu ile geliyor, ekran kartı 3 fanlı ve 500 TL daha ucuz.

Şahsen burada tercih yapacak olsaydım ilk sistemi
saçma bi soru olcak ama csgo gta5 ets2 bf5 tarzı oyunlarda iyi fps alırmıyım

@yecgaa_01 alırsın. Bahsettiğin oyunların çoğu tarihi eser, bu sistem asıl performansını RDR2, Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda gösterir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@yecgaa_01 alırsın. Bahsettiğin oyunların çoğu tarihi eser, bu sistem asıl performansını RDR2, Cyberpunk 2077 gibi oyunlarda gösterir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
peki sistemdeki işlemci 11400 yani dahili gpu bulunduruyor bu sistemi zorlamazmı?

Geri
Yukarı