Aquarius RTX 3050 fiyatı arttı

Fiyatı ben belirlemiyorum, 12.000 TL'ye 3 asgari ücret olarak bakıyorum ben. 3 asgari ücrete bilgisayar alınmaz benim için. Yayıncısındır, E-spor ile uğraşıyorsundur orası farklı.
Alınmaz hocam haklısınız o konuda çok pahalı tabi. Döviz malum. Ama işte bunun böyle olmaması gerek. Ben size karşı gelmek anlamında demiyorum, e-sporcu olmasakta alabilmemiz lazım diyorum. Bahsettiğimiz sistemde de RTX 3000 serisinin en düşük kartı var yani.

2014'te çıkmış GTX 970 kullanıyorum, çıktığı zamanın en iyi kartı da değil kendisi. 7-8 yıl olmuş. 7-8 yıl ya. Buna bile çok iyi, şükret çok iyi kartın var falan yazanlar var forumda.

7-8 yıllık ya el insaf.

Alınmaz hocam haklısınız o konuda çok pahalı tabii. Döviz malum. Ama işte bunun böyle olmaması gerek. Ben size karşı gelmek anlamında demiyorum, e-sporcu olmasakta alabilmemiz lazım diyorum. Bahsettiğimiz sistemde de RTX 3000 serisinin en düşük kartı var yani.

2014'te çıkmış GTX 970 kullanıyorum, çıktığı zamanın en iyi kartı da değil kendisi. 7-8 yıl olmuş. 7-8 yıl ya. Buna bile çok iyi, şükret çok iyi kartın var falan yazanlar var forumda.

7-8 yıllık ya el insaf.

970 baba bir kart harbiden 8 yıllık ama hala 1080p Low 60FPS koruyor konumunu ne kart yapmışlar zamanında mesela GTX 770'de öyle 1050 Ti ayarında. Ama ben 1 aylık maaşımla en iyi kartı alamıyorum elin yabancısı alabiliyor.

Bu oldukça düşük bir sistem. Giriş seviyesinin altı hatta. Daha ne kadar düşük bir sistem toplamalı insanlar ?
Ben 2. el kovalıyorum. 12.000 TL param da olsa bu parayı vermem. Farklı farklı şeylere harcarım.

7 bin TL'ye bunu alırım illa 0 istiyorsam mesela, ihtiyacımı karşılayacaksa eğer.
5 bin TL'yi farklı şeyler yaparak değerlendirim.

970 baba bir kart harbiden 8 yıllık ama hala 1080p Low 60FPS koruyor konumunu ne kart yapmışlar zamanında mesela GTX 770'de öyle 1050 Ti ayarında. Ama ben 1 aylık maaşımlar en iyi kartı alamıyorum elin yabancısı alabiliyor.
İşte olay orada. Bize lüks burada her şey.

Alınmaz hocam haklısınız o konuda çok pahalı tabi. Döviz malum. Ama işte bunun böyle olmaması gerek. Ben size karşı gelmek anlamında demiyorum, e-sporcu olmasak da alabilmemiz lazım diyorum. Bahsettiğimiz sistemde de RTX 3000 serisinin en düşük kartı var yani.
Zaten alabilmemiz lazım da, istemekle olmuyor. Döviz malum, fiyatlar ortada. Elden bir şey gelmiyor. Altı üstü bilgisayardan bahsediyoruz, 2022 yılındayız. Ama elden bir şey gelmiyor.

Ben 2. el kovalıyorum. 12.000 TL param da olsa bu parayı vermem. Farklı farklı şeylere harcarım.

7 bin TL'ye bunu alırım illa 0 istiyorsam mesela, ihtiyacımı karşılayacaksa eğer.
5 bin TL'yi farklı şeyler yaparak değerlendirim.

O senin beklentin. Başkasının beklentisi bu sistem olabilir bu lüks değil ucuz bir seviyede sistem. Bu kafayla herkes bin liralık pc alsın ekranı açılsa yeter.

Diyorum ki, gençler teknolojiye ulaşmalı, PC'ye ulaşabilmesi. Güncel teknolojiden uzak kalmamalı.
Diyor ki, yav PC alsalar ne sanki oyun oynayacaklar.
İçimden diyorum ki, IQ seviyesi 70, herkes Elon Musk, B. Gates olacak değil ya, 10 Milyon PC kullanan gençten 1 tane Elon Musk çıksa ülkemizi kalkındırır. Tabi bunu kendi kendime deyip, cahille muhatap olamamak adına susuyorum.
Anlamıyorlar, teknolojiyi lüks tüketime görüyorlar. Anlatamıyorum, bu zekasızlara derdimi.

Diyorum ki, gençler teknolojiye ulaşmalı, PC'ye ulaşabilmesi. Güncel teknolojiden uzak kalmamalı.
Diyor ki, yav PC alsalar ne sanki oyun oynayacaklar.
İçimden diyorum ki, IQ seviyesi 70, herkes Elon Musk, B. Gates olacak değil ya, 10 Milyon PC kullanan gençten 1 tane Elon Musk çıksa ülkemizi kalkındırır. Tabi bunu kendi kendime deyip, cahille muhatap olamamak adına susuyorum.
Anlamıyorlar, teknolojiyi lüks tüketime görüyorlar. Anlatamıyorum, bu zekasızlara derdimi.
Okuduğunu anlamayı öğren, ondan sonra gelip yazdıklarımı tekrar oku.

Geri
Yukarı