Ara sıra takılacak oyun arkadaşı arıyorum

Synbeast

Kilopat
Yer
Night City
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi ara sıra takılmalık oyun arkadaşı arıyorum. Neden "ara sıra" çünkü çoğu zaman oyun oynama modunda olamıyorum.

İzometrik oyunlar dışında çoğu oyunu oynarım. Yaşım 23.

Steam arkadaş kodum : 259436468

Ne tarz oyunlar oynuyorsun?

Yaş sınırınız var mı hocam? Yoksa ben de arada (ben de çoğunlukla ya modumda olmuyorum ya da okulda oluyorum malum haftanın 3 günü okulda akşam 9'a kadar kalmam gerekiyor) sizinle oynamak isterim. (Tabii yaş sınırınız olmasa bile küçük kalıyorum sanırım 🙂 ). Rainbow Six, CS:GO oynayabiliriz (şuan sadece 480 GB bir SSD kullandığım için dolu maalesef. HDD almıştım o da sorun çıkardı düzelirse daha fazla oyun da indirebilirim). Steam kodumu maalesef şuan müsait olmadığım için atamıyorum. Yarın da internet kesiliyor evde. Eğer siz olur derseniz 1-2 gün içinde istek atabilirim.
Yaş 16 bu arada 🙂
Eğer oynamak istemiyorsanız hayır demekten çekinmeyin lütfen sorun değil

Yaş sınırınız var mı hocam? Yoksa ben de arada (ben de çoğunlukla ya modumda olmuyorum ya da okulda oluyorum malum haftanın 3 günü okulda akşam 9'a kadar kalmam gerekiyor) sizinle oynamak isterim. (Tabii yaş sınırınız olmasa bile küçük kalıyorum sanırım 🙂 ). Rainbow Six, CS:GO oynayabiliriz (şu an sadece 480 GB bir SSD kullandığım için dolu maalesef. HDD almıştım o da sorun çıkardı düzelirse daha fazla oyun da indirebilirim). Steam kodumu maalesef şu an müsait olmadığım için atamıyorum. Yarın da internet kesiliyor evde. Eğer siz olur derseniz 1-2 gün içinde istek atabilirim.
Yaş 16 bu arada 🙂

Sıkıntı yok eklersin oynarız bazen 🙂

Yaş sınırınız var mı hocam? Yoksa ben de arada (ben de çoğunlukla ya modumda olmuyorum ya da okulda oluyorum malum haftanın 3 günü okulda akşam 9'a kadar kalmam gerekiyor) sizinle oynamak isterim. (Tabii yaş sınırınız olmasa bile küçük kalıyorum sanırım 🙂 ). Rainbow Six, CS:GO oynayabiliriz (şuan sadece 480 GB bir SSD kullandığım için dolu maalesef. HDD almıştım o da sorun çıkardı düzelirse daha fazla oyun da indirebilirim). Steam kodumu maalesef şuan müsait olmadığım için atamıyorum. Yarın da internet kesiliyor evde. Eğer siz olur derseniz 1-2 gün içinde istek atabilirim.
Yaş 16 bu arada 🙂
Hocam beni ekleyin.
Discord: OhirLex#0262

Ekledim hocam.

1642037308681.png

Yeni konular

Geri
Yukarı