Araba almak için kredi çıkar mı?

N0rvecli

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Türk Silahlı Kuvvetleri Uz. Çvş. Ad
Merhaba, arkadaşlar araba alacağım fakat biraz, krediye ihtiyacım var 100.000 civari ve bana bu kredi notu ile çıkar mı acaba? Ailem ile yaşıyorum giderim yok.

kredinotu1.PNG

kredinotttttt.PNG

krediiiiiiiiiiiiiiiiiiii.PNG

Umarım çıkar hocam, bir sorum olacak Findeks raporuna baktığınız site veya uygulama nedir acaba?

Hocam banka üzerinden bakıyorum Akbank arama kısmına Findeks yazıp 30 liraya satın alıyorsunuz her bankada var.

Kredi notu bankalar için tek değerlendirme kanalı değil, onun haricinde eğer yeni bir banka ile çalışacaksanız maaş bordronuz, duruma göre maaşınız az ise kefil vb. durumlar da olabilir bu yüzden imkanınız varsa maaş aldığınız bankadan kredi almaya bakın.

Kredi notu bankalar için tek değerlendirme kanalı değil, onun haricinde eğer yeni bir banka ile çalışacaksanız maaş bordronuz, duruma göre maaşınız az ise kefil vb. durumlar da olabilir bu yüzden imkanınız varsa maaş aldığınız bankadan kredi almaya bakın.

Hocam 19 - 23 civarı alıyorum kira fatura vs ödemiyorum maaş bankam. Akbank 5000 kredi kartım olan banka.

Faiz oranları çok yüksek ödeyebilecek misiniz yani bunu sormak bize kalmaz ama sormak istedim hocam.

100.000'e ne kadar öderim ki hocam?

Geri
Yukarı