Araba editlerim nasıl olmuş?

Bak. var :D
masaustı.PNG

Şahsi görüşüm ben pek beğenmedim. Araba editlerini severim ama bu arkaya müzik eklemek ve üzerine yazı yazmaktan ibaret gibi geldi. Telefondan yaptığınız için de olabilir, biraz daha uğraşırsanız daha iyisi çıkar diye düşünüyorum.

Şahsi görüşüm ben pek beğenmedim. Araba editlerini severim ama bu arkaya müzik eklemek ve üzerine yazı yazmaktan ibaret gibi geldi. Telefondan yaptığınız için de olabilir, biraz daha uğraşırsanız daha iyisi çıkar diye düşünüyorum.
Yani hocam arkaya müzik ekleyip yazı yazmaktan başka ne yapılabilir :) Cidden soruyorum.
Klipler büyük ihtimalle sana ait. Kendi kliplerini kullanmak yerine daha kaliteli klipler bulabilirsin ve yazı fontu seçimini geliştirmelisin göze batıyor.
Kendim eğlenmek için yaptım hocam aslında, kendim sürüp kendim editlemekti amacım. Yani hedefim sadece eğlenmek. Yoksa daha iyileri internette elbette vardır, onlarla daha güzel içerikler ortaya çıkar diye düşünüyorum.

Assetto Corsa'da RX7 veilside nereden bulabilirim çoğu mod sorunlu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Veilside değil ama sesi çok güzel geldi bana bir bakın derim.

Geri
Yukarı