Araba editlerim nasıl olmuş?

Merhaba arkadaşlar, bundan 1 yıla yakın önce yaptığım editleri buraya paylaşmıştım, fena linç edilmiştim. Kötü olmuştu biraz, çünkü telefondan yapıyordum.
Şimdiyse biraz daha iyi olduğumu düşünüyorum, video kalitesi ve grafik kalitesi dışında yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum çünkü araba editi yaparken çok keyif alıyorum. Bilgisayarım çok iyi olmadığı için grafik kalitesi ve video kalitesinin üst düzey olmadığının farkındayım.
FH4, R32 ve R33 editi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Assetto Corsa, Lexus LFA editi:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Müzik seçimi, geçişlerin sertliği ya da yumuşaklığı, efekte abanmışsın gibi yapıcı eleştiriler kullanırsanız, nefret söylemlerinde bulunmazsanız sevinirim :) Amacım video editleme uzmanı olmak falan değil, sadece Capcut kullanarak bilgisayardan keyifli zaman geçirmek istedim, eğer yapıcı eleştirilerde bulunursanız ben de daha çok keyif alabilirim sonraki zamanda. İyi seyirler :)
Görüntü kötü olmuş bence, FH5'te dene, ya da Assetto Corsa'da grafik modu yükleyip dene. Grafikleri yüksek oyunları editlersen daha güzel olur. FH5'te iyi bir editle gerçeğe yakın şeyler yapmak mümkün. Renkler çok soluk.

Güzel olmuş hocam, başarılarınızın devamını diliyorum.
Teşekkür ediyorum hocam.
Görüntü kötü olmuş bence, FH5'te dene, ya da Assetto Corsa'da grafik modu yükleyip dene. Grafikleri yüksek oyunları editlersen daha güzel olur. FH5'te iyi bir editle gerçeğe yakın şeyler yapmak mümkün. Renkler çok soluk.
Forza Horizon serisi mâlesef ki edit yapmak konusunda oldukça kısıtılı, Replayı FH4'te kendi isteğimize göre dron kamerasıyla izleyemiyoruz, saçma sapan bir sistemi var. Denk gelenleri koymuştum.
Bilgisayarım FH5'i 60FPS rahatlıkla oynatacak seviyede değil, ki 60 FPS oynatsa bile ekran kaydı alınacaği için rahat oynatması mümkün değil. Ayrıca pahalı ve fiyatını hak etmiyor bence. Ki ben en başında dedim, bilgisayarım çok iyi değil; renk konusundaki eleştiriniz için teşekkür ederim. Oyunu içi ayarlardan ayarlanabiliyor, bir dahakine göz önünde bulundurayim inşallah.
Videolar güzel olmuş ama lütfen Lexus'a Toyota deme. Lfa aşık olduğum arabalardan biri.
Yazmışsın görmedim.
Lexus Toyota'nın zaten hocam, o yüzden Toyota meme'sini kullandım. LFA'ya saygısızlık edemem, eşsiz bir araba.

Merhaba arkadaşlar, bundan 1 yıla yakın önce yaptığım editleri buraya paylaşmıştım, fena linç edilmiştim. Kötü olmuştu biraz, çünkü telefondan yapıyordum.
Şimdiyse biraz daha iyi olduğumu düşünüyorum, video kalitesi ve grafik kalitesi dışında yapıcı eleştirilerinizi bekliyorum çünkü araba editi yaparken çok keyif alıyorum. Bilgisayarım çok iyi olmadığı için grafik kalitesi ve video kalitesinin üst düzey olmadığının farkındayım.
FH4, R32 ve R33 editi:
Assetto Corsa, Lexus LFA editi:
Müzik seçimi, geçişlerin sertliği ya da yumuşaklığı, efekte abanmışsın gibi yapıcı eleştiriler kullanırsanız, nefret söylemlerinde bulunmazsanız sevinirim :) Amacım video editleme uzmanı olmak falan değil, sadece CapCut kullanarak bilgisayardan keyifli zaman geçirmek istedim, eğer yapıcı eleştirilerde bulunursanız ben de daha çok keyif alabilirim sonraki zamanda. İyi seyirler :)

İlk video hareketsiz kalmış ve müzik seçimi bana hitap etmedi. Fakat ikincisi bayağı güzel olmuş hocam. Ellerinize sağlık :)

Geri
Yukarı