Araba için Teyp ve Hoparlör Önerisi

mert temürlenk

Hectopat
Daha fazla  
Aracımın ses sistemi artık yetersiz geldiğini düşünüyorum ve yeni bir şeyler yapmaya karar verdim. Orjinal teyp bana istediğimi vermiyeceği için ilk başta teyp sonrada hoparlör almak istiyorum. Teyp istediğim teyp de olmasını yada olmasını istemediğim bazı şeyler var ve size bir kaç şey sormak istiyorum.

Oto ses sistemleri ile hiçbir fikrim yok ona göre cevap verirseniz sevinirim.

Teyp tek yuva kaplıyor. Bütçe olarak teybe max 200 TL para vermek istiyorum.

1. olarak teyp marka tavsiyesi Pioneer olur Sony olur. (Ben Navitech TDC-4080) beğendim ama istediğim bazı özellikler yok.
2.Olarak arabanın içinde çok fazla renkli bir şey istemiyorum olursa siyah beyaz fark etmez zaten Navitech'i o yüzden istiyorum.
3.Ses azaltıp arttırırken o çıkan bip sesini istemiyorum.(Çok sinir bozucu beni rahatsız ediyor.)
4. CD olmasa da olur. USB ve AUX bağlantısı kesinlikle olmasını istiyorum.
5. Şarkı ismi yazması benim için iyi olur numara yerine şarkı ismi ile bulmak daha kolay geliyor.
6.Ben şarkıları dosya dosya ayırıyorum o yüzden dosya değiştirmesi iyi olur.

Arkadaşlar birde 4 hoparlör lazım ama önce 4 yollu 3 yollu 2 yollu diye bir şey var. Bunlar hakkında bilgi verirseniz güzel olur. Hoparlörlerim kapılardan dışarı çıkmasını istemiyorum. O yüzden orjinal kolonların olduğu yere takıcam. Boyutlarını aynı alıcam. Benim aklımda:

Sony Xs-fb1030 10cm,3yol Oto Hoparlör Üst Seviye - n11.com

Acaba çok gereksiz lüx mü? 4 tane alsak dünyanın parası yapar.

Bu ürün var bu Twetter olayı da içindeymiş. Twetter anladığım kadarı ile tiz oluyor tiz ve bas tek hoparlörde var şimdilik bunları almayı düşünüyorum. Sonra bir amfi ile subwoofer düşünürüz. Şimdilik bunlara bakalım. Sizin de tavsiye ettiğiniz varsa sevinirim hoparlörlerden 2. el olarak buldum. 4 adeti 125 TL. Fiyat çok ucuz gibi geldi siz ne diyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı