Araba incelemesi yapmalı mıyım?

326001

Kilopat
Makaleler
4
Herkese iyi forumlar. Aklıma birden forumda hiç blog kısmında araba incelemesi yapılmamış.sizce araba incelemesi yapsam nasıl olur? Dayım galerici olduğu için ayda ya da hafta da istenilen arabanın incelemesini yapabilirim. inceleyeceğim araba, kendi arabam olan, Mercedes Benz E250 4 Matic EditionE 2015. Tekrardan iyi forumlar,

Son düzenleyen: Moderatör:
En azından gerçek bir araba incelemesi fotoğraflar ile hoş olur.
Teşekkür ederim mesajınız için. Konu biraz daha yayılsa daha da farklı fikirler alsam güzel olur. Yarın çekim yaparım, ne kadar yakıyor vs hepsini detaylı bir şekilde incelerim.
Atılan beğenileri evet olarak sayıyorum. Doğru mudur?

Bence yapmalısın. En azından yaparsan ben severek incelemeni okurum. Arabaları severim ve Youtube üzerinden de araç incelemeleri yapan birkaç kanalı takip ederim. Fakat forum içerisinde de böyle bir şey görmeyi isterim açıkçası. 10 yıldır Fiat Uno kullanıcısına başka araçları da öğretmiş olursunuz. :D

Bence yapmalısın. En azından yaparsan ben severek incelemeni okurum. Arabaları severim ve Youtube üzerinden de araç incelemeleri yapan birkaç kanalı takip ederim. Fakat forum içerisinde de böyle bir şey görmeyi isterim açıkçası. 10 yıldır Fiat Uno kullanıcısına başka araçları da öğretmiş olursunuz. :D
Tamamdır hocam.
Bence zaman kaybı olur. Çünkü incelemeyi düşündüğünüz araba genelde YouTube'ta çoktan video şeklinde incelenmiş oluyor. Fotoğraf ile de bir yere kadar...
Sizin gibi düşünmüyorum, hem ben kendi çekimleri yapıp kullanan biri olarak açıklayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı