Araba Modları Sonrası GTA 5 Açılmıyor

chfumut

Hectopat
Daha fazla  
Dün açılıyordu. Bugün modlarla falan oynadım ve açılmıyor. Ekran 1-2 saniyeliğine siyah olup kapanıyor. 3 kez doğruladım yine olmuyor ben ne yapacağım?

Dün açılıyordu. Bugün modlarla falan oynadım ve açılmıyor. Ekran 1-2 saniyeliğine siyah olup kapanıyor. 3 kez doğruladım yine olmuyor ben ne yapacağım?
Add-on araba modu kurduysanız Youtube'a ''GTA 5 add-on limit kaldırma yazın.' TeknoFun'un videosundan yardım alabilirsiniz.

Evet oradan büyük ihtimalle. Onu denedim ama oyun dosyalarını bozdum nasıl düzenleyeceğim :/
Hocam add-on mod yüklemeden önce OpenIV ile gerekli dosyaları mods klasörü içine kopyalayıp modları oraya kurun. Eğer böyle bir şey yapmadan düz mantık mod kurduysanız kurduğunuz modları silin ve tekrar doğrulama yapın.

Hocam add-on mod yüklemeden önce Open IV ile gerekli dosyaları mods klasörü içine kopyalayıp modları oraya kurun. Eğer böyle bir şey yapmadan düz mantık mod kurduysanız kurduğunuz modları silin ve tekrar doğrulama yapın.

Open IV sıkıntılıydı bunun için de bir konu oluşturdum ama sonra dosyalarla oynadım bozuldu. Ama şimdi Open IV düzeldi şu an yapabilirim fakat dosyalar bozuldu nasıl düzelteceğim?

Oyun dosyalarını doğrulamak için bu konuya göz atabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı