Araba önerisi

O zaman bu bütçedeki bir araba tavsiyesi konusunda ne işin var?

Ucuz arabaları tamir eden bir yerde çalışmam, yüksek bütçeli arabalardan anlamadığım anlamına mı geliyor?

Edit : Fiat

Haha atacağına cevap yazsana kardeşim. Noldu haksız olduğunu anlayınca kaçtın mı ? @FurkannC

Son düzenleme:
Çok kişi çok ağır boş mesaj yazmış. Bu 2 mesajımı sadece bu mesajlar arasında en düzgün olan mesajlara yazıyorum. Diğerlerini kale bile almıyorum.
Peugoet, renault al sıfır al diyenler arabadan anlamadıklarını belirtmişler. Hocam BMW 520d alınır bu paraya. Ben 316'cıyım. Mercedes E serisi de alınır E 250- E350 , ikisinden birisini alın alcaksaız. Eğer hız seviyorsanız John Cooper modelini tavsiye ederim. Güçlü araba istiyorsanız Ranger alınız. Bu bütçede Jaguar ve Volvo modellerine de bakılır. SUV kategorisinde Land Rover. Son kez toparlayalım ( biraz daha klas bir araba istiyorsunuz sanırım ) : 520d xdrive , 320/316, jaguar modelleri , Land Rover öneririm. Özellikle jaguar, şu ana kadar kullandığım en güzel araba diyebilirim.
Bu bütçede W212 kasa E250-350 çok gereksiz. 6-7 yaşında bir araba oluyor.
SUV demişsiniz. Sadece Land Rover. Land Rover'ın kaç modeli var? Biliyorsunuzdur umarım. Sadece marka bırakmayın.
520d de aynı şekilde 6-7 yaşında. Kilometreleri rahat 120.000 üstünde. Parayı çöpe atmak gibi. 2 sene kullansa 10 yaşındaki arabayı satacak.
Hele Ranger. Ranger günlük hayatta kullanılabilecek bir araç değil.
Ek olarak belirteyim. F10 525 2016 ve 2015 E250 sahibiyim. Yorumum boş değil. İmzamda incelemeleri mevcut. Artık devirleri bitiyor. 2 aracımı da satıp 0 bir araba peşindeyim. Artık teknoloji olarak gerideler.

Bu paraya alınacak araçlar bunlardır. Saçma sapan yorumlar yazılmış konu leş edilmiş. Tercihiniz E segmentte olsun. D segmente düşmeyin. Konfordan kaliteden çok kaybedersiniz.
BMW eklemedim bayilerde daha ucuza satılıyor. Sarı sitede pahalı. Dediğiniz gibi 520i iyi bir tercih olacaktır. G30 kasa ile uzun yolda yolcu koltuğundaydım gayet konforlu bir araç.
Audi'ye kesinlikle bir bakın derim. Benzinli tarafına bakarsanız daha iyi olabilir. Yanınada quatro gelirse muhteşem olur.
Bunlar bu bütçede alınabilecek arabalar değil. 5 yaşında A6.
Ek olarak D segmente düşmeyin demişsin, ama BMW 3 serisi ve Mercedes C serisi D segment. Orada bir A6 E segment.
Gelelim benim önerime.
Aman aman genişlik meraklı değilseniz ve teknolojik bir kokpit istiyorsanız. 2020 CLA önerimdir.
G20 3 serisi bakılabilir. Makyajlı kasa C yakalayabilirsen eğer makyajlı kasa 19-20 C kasa.
Şayet eğer ben geniş aile arabası istiyorum diyorsan, G30 5 kasa bakabilirsin.
Mercedes tarafında E var ama bu bütçede teknolojik temiz E bulmak zor.
İlan olarak bırakırsam:
İlla E olsun diyorsan W213 aşağısı alma. W212 alma yani.
8k tramer var ama bu araba için hiçbir şey. 638k fakat arabalarda %5-10 arası indirim olur. Genelde galerilerde olur. 610 civarına alırsın diye düşünüyorum..
Bu hayalet ekransız E. E213 kasa. https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ol-merter-2018-e180-exclusive-919046644/detay

@68055 cezam vardı, görmedim. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Çok kişi çok ağır boş mesaj yazmış. Bu 2 mesajımı sadece bu mesajlar arasında en düzgün olan mesajlara yazıyorum. Diğerlerini kale bile almıyorum.

Suv demişsiniz. Sadece land rover. Land Rover'ın kaç modeli var? Biliyorsunuzdur umarım. Sadece marka bırakmayın.
520D de aynı şekilde 6-7 yaşında. Kilometreleri rahat 120.000 üstünde. Parayı çöpe atmak gibi. 2 sene kullansa 10 yaşındaki arabayı satacak.
Ek olarak belirteyim. F10 525 2016 ve 2015 E250 sahibiyim. Yorumum boş değil. İmzamda incelemeleri mevcut. Artık devirleri bitiyor. 2 aracımı da satıp 0 bir araba peşindeyim. Artık teknoloji olarak gerideler.

Bunlar bu bütçede alınabilecek arabalar değil. 5 yaşında a6.
Ek olarak D segmente düşmeyin demişsin, ama BMW 3 serisi ve Mercedes C serisi D segment. Orada bir A6'e segment.
Gelelim benim önerime.
Aman aman genişlik meraklı değilseniz ve teknolojik bir kokpit istiyorsanız. 2020 cla önerimdir.
G20 3 serisi bakılabilir. Makyajlı kasa C yakalayabilirsen eğer makyajlı kasa 19-20 C kasa.
Şayet eğer ben geniş aile arabası istiyorum diyorsan, G30 5 kasa bakabilirsin.
Mercedes tarafında e var ama bu bütçede teknolojik temiz e bulmak zor.
İlan olarak bırakırsam:
İlla e olsun diyorsan W213 aşağısı alma. W212 alma yani.
8K tramer var ama bu araba için hiçbir şey. 638k fakat arabalarda %5-10 arası indirim olur. Genelde galerilerde olur. 610 civarına alırsın diye düşünüyorum.
Bu hayalet ekransız e. E213 kasa. https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ol-merter-2018-e180-exclusive-919046644/detay

@68055 cezam vardı, görmedim. Teşekkürler.

Hocam BMW'den kastım 5 seriydi. Mercedes'de şaşırmışım. Bende ilanı atarken bu kadar ucuz olmaması lazım diyordum kendi kendime.
Arkadaşlar Peugeot 508, Passat falan deyince ona ithafen D segment bakmayın dedim. Preminum bakılabilir elbet belirtmem gerekirdi.

SUV demişsiniz. Sadece Land Rover. Land Rover'ın kaç modeli var? Biliyorsunuzdur umarım. Sadece marka bırakmayın.
520D de aynı şekilde 6-7 yaşında. Kilometreleri rahat 120.000 üstünde. Parayı çöpe atmak gibi. 2 sene kullansa 10 yaşındaki arabayı satacak.

Aga teknoloji olsa ne olur, araba sürekli arıza verip masraf çıkardıktan sonra teknolojiyi ne yapsın adam? Sanayi de çalıştım birkaç sene, gelen sıfır Renault, peugoet arabalar çok fazla. Egea'yı saymıyorum bile. VW desen o parayı haketmez.

BMW taş gibi araba. Eskimeyen bir marka. 2002 model BMW ile gezdik dolaştık. Manisa otobanında 2002 BMW ile 210 yapmıştık. Araba doğal olarak biraz zorlandı, lakin hiç sıkıntı vermedi. Bir sıfır egea var amcamda, araba 140-150'lerde, sanarsın uzaya roket fırlatıyoruz, öyle bir gidiş yok. İnsan korkuyor. Ayrıca alacağınız 2016 bir BMW'nin teknolojisi gayet güzel ve yeterli.

Peugeot'un 2021 kasasını bu arada beğendim. Çağ atlamışlar diyebilirim.

Land Rover'den kastım ise Range Rover değil illa. Bütçesinin yettiği , beğendiyi Land Rover. Babası iş adamıymış o yüzden önerdim.

Sattığınız arabaların yerine ne alacaksınız? Onunla alakalı yorum yapmayacağım.

Aga teknoloji olsa ne olur, araba sürekli arıza verip masraf çıkardıktan sonra teknolojiyi ne yapsın adam? Sanayi de çalıştım birkaç sene, gelen sıfır Renault, peugoet arabalar çok fazla. Egea'yı saymıyorum bile. VW desen o parayı haketmez.

BMW taş gibi araba. Eskimeyen bir marka. 2002 model BMW ile gezdik dolaştık. Manisa otobanında 2002 BMW ile 210 yapmıştık. Araba doğal olarak biraz zorlandı, lakin hiç sıkıntı vermedi. Bir sıfır egea var amcamda, araba 140-150'lerde, sanarsın uzaya roket fırlatıyoruz, öyle bir gidiş yok. İnsan korkuyor. Ayrıca alacağınız 2016 bir BMW'nin teknolojisi gayet güzel ve yeterli.

Peugeot'un 2021 kasasını bu arada beğendim. Çağ atlamışlar diyebilirim.

Land Rover'den kastım ise Range Rover değil illa. Bütçesinin yettiği , beğendiyi Land Rover. Babası iş adamıymış o yüzden önerdim.

Sattığınız arabaların yerine ne alacaksınız? Onunla alakalı yorum yapmayacağım.
0 CLA mı? 2017 E mi? 2018 5 mi? Arıza verecek ikide bir. Güldürme. Ek olarak ben 0 Renault mu al dedim? Ne alaka? Önerdiğim arabalar 3 büyüklerden. İyi oku.
5.25 aracım kaç defa arıza verdi. Baya da tuzlu oldu. 2015 5 ile 2018 5'i mi kıyaslıyorsun?
2017 E, 2018 5 ve 2020 C varken. F10 kasa 520 alınmaz. Premium araçların masrafı da çok olur. Bunu benden iyi bilemezsin. Önerdiğin arabanın aynısına sahibim.
Diğer önerdiğin E250'nin sahibiyim ayrıca. E250 BMW kadar masraf açmaz. Açmadı da fakat adam 2017 W213 E alabilecek iken, 2015 E al demek çok komik. 5 serisi için de geçerli.
Yalan söyleyecek halim yok. Fotoğraflarını aşağıya bıraktım.
Arabaları sattıktan sonra 2020 A7 ya da bütçeyi zorlayıp Taycan düşünüyorum. BMW'yi sattım. Mercedes'i elden çıkarmaya çalışıyorum.
118444501_3259456960811994_6440405875578429239_n.jpg
ekTzPl_LI.jpg

0 CLA mı? 2017 E mi? 2018 5 mi? Arıza verecek ikide bir. Güldürme. Ek olarak ben 0 Renault mu al dedim? Ne alaka? Önerdiğim arabalar 3 büyüklerden. İyi oku.
5.25 aracım kaç defa arıza verdi. Baya da tuzlu oldu. 2015 5 ile 2018 5'i mi kıyaslıyorsun?
2017 E, 2018 5 ve 2020 C varken. F10 kasa 520 alınmaz. Premium araçların masrafı da çok olur. Bunu benden iyi bilemezsin. Önerdiğin arabanın aynısına sahibim.
Diğer önerdiğin E250'nin sahibiyim ayrıca. E250 BMW kadar masraf açmaz. Açmadı da fakat adam 2017 W213 E alabilecek iken, 2015 E al demek çok komik. 5 serisi için de geçerli.
Yalan söyleyecek halim yok. Fotoğraflarını aşağıya bıraktım.
Arabaları sattıktan sonra 2020 A7 ya da bütçeyi zorlayıp Taycan düşünüyorum.
Eki Görüntüle 966059Eki Görüntüle 966060

Tamam alacağın araba güzel. Lafım yok zaten. Ben sıfır Renault al diyen arkadaşlardansın sandım kardeşim. Aslında benzer şeyleri konuşuyoruz. BMW Mercedes taş gibi araba bu arada, eskimiyor. 2002 model araba bir kere arıza vermedi.

Tamam alacağın araba güzel. Lafım yok zaten. Ben sıfır Renault al diyen arkadaşlardansın sandım kardeşim. Aslında benzer şeyleri konuşuyoruz. BMW Mercedes taş gibi araba bu arada, eskimiyor. 2002 model araba bir kere arıza vermedi.
Bu konuya tek mesajım oydu. Başka bir mesajım yok.
Taş gibi araba olabilir. Çok masraflı. 5.25'in bana 1 yılda açtığı masraf ile Egea alınır.. Masrafını bilyor musunuz?
Benim tek demek istediğim, 2015 E250 ve 5.20d önerilmez. Adam 2018'ini alabiliyor zaten. Neden eski kasasını ve bol masraflısını alsın?

Geri
Yukarı