Araba sürme oyunu önerisi

erdenet

Hectopat
RAM
12GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForce MX110
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-8265U
Bunaldığımda girip rahatlatıcı ve sakinleştirici bir şekilde araba sürebileceğim, iç kamerası olan, serbest ve açık dünyası olan bir araba sürme oyunu arıyorum. Yarış oyunu istemiyorum, yalnızca zevk alarak araba sürmek istiyorum. Intel(R) Core(TM) i5-8265U işlemcim, NVIDIA GeForce MX110 ekran kartım, 12GB RAM'im var. Akıcı şekilde rahatça oynayabileceğim oyun önerirseniz hoşnut olurum. Eski olması önemli değil, eski oyunları da oynarım. Saydığım ölçütleri karşılaması yeterli.

Bunaldığımda girip rahatlatıcı ve sakinleştirici bir şekilde araba sürebileceğim, iç kamerası olan, serbest ve açık dünyası olan bir araba sürme oyunu arıyorum. Yarış oyunu istemiyorum, yalnızca zevk alarak araba sürmek istiyorum. Intel(R) Core(tm) i5-8265U işlemcim, NVIDIA GeForce MX110 ekran kartım, 12 GB RAM'im var. Akıcı şekilde rahatça oynayabileceğim oyun önerirseniz hoşnut olurum. Eski olması önemli değil, eski oyunları da oynarım. Saydığım ölçütleri karşılaması yeterli.

Biraz klişe gelebilir ama ETS 2 modlarla birlikte araba falan ekleniyor bir de arkadaşlarınla oynarsan hastalık olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı