Araba tavsiyesi

Hocam hız ıyı bır şey demedım zaten ama daca duster hem kotu hem de adam demıs kı ısım oldugu ıcın mecburen hızlı kullanıyorum adam arabayı gezmeye almıyor ıgtıyactan alıyor ıhtıyacını karsılamadıktan sonra bir anlamı yok.
"Keyfi bir tercih olmaktan ziyade, yaza kadar beni tatmin edecek bir araba arıyorum. Eğer memnun kalırsam ileride satıp daha üst versiyona geçebilirim. Kimseye hız yapmasını önermem ama her sabah erken saatte işe gitmek zorunda olduğumda ve yavaş gidersem arkamdan gelen trafik beni geçerse, istemeden de olsa trafik sıkışıklığı yaşanabiliyor."

Taliant'a baktım ama 1.0 motor ve 90 beygir diyor. Bu araba bir tık fiyatı hak etmediğini düşünüyorum. Tabi herkesin kendi bütçesi ama taliant için konuşmak gerekirse binilmesi gereken bir araç olarak görmüyorum.(Fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum)
Tabii ki fiyatını haketmiyor. 10 yaşındaki bir Fiat bile onun yanında daha iyi.

Ford Focus düşünürsen 1.5 Benzinli olanları tercih edebilirsin. Otomatik şanzıman istersen 700'e temiz biraz zor, 800 ayırman gerekiyor otomatikler için. Kronik pek bir sorunu yoktur, otomatik viteste DSG'ye ne yorum yapılıyor ise Powershift şanzımanlara da aynı yorumlar yapılıyor. Ben bir olumsuzluk yaşamadım ama ısınma problemleri yüzünden trafiğe çıkamayan akrabalarım oldu. O sebeple mümkünse bu bütçede manuel kullanabiliyorsan manuel Focus 2015 ve ilerisi için düşünebilirsin. Focus iyidir, kolay kolay üzmez. Otomatik ayrı bir keyif, kullanmasını bilmek bile ömrünü doğrudan etkiliyor o da ayrı bir nüans.

Ford Focus düşünürsen 1.5 Benzinli olanları tercih edebilirsin. Otomatik şanzıman istersen 700'e temiz biraz zor, 800 ayırman gerekiyor otomatikler için. Kronik pek bir sorunu yoktur, otomatik viteste DSG'ye ne yorum yapılıyor ise Powershift şanzımanlara da aynı yorumlar yapılıyor. Ben bir olumsuzluk yaşamadım ama ısınma problemleri yüzünden trafiğe çıkamayan akrabalarım oldu. O sebeple mümkünse bu bütçede manuel kullanabiliyorsan manuel Focus 2015 ve ilerisi için düşünebilirsin. Focus iyidir, kolay kolay üzmez. Otomatik ayrı bir keyif, kullanmasını bilmek bile ömrünü doğrudan etkiliyor o da ayrı bir nüans.
-Opel Astra,Ford Focus ve bulabilirsem insignia bakıyorum şuanda teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar, maksimum bütçem 700.000₺ olmak üzere araba tavsiyelerinize açığım. Başlangıçta eski kasa BMW alıp yaptırma taraftarındaydım ama sanayiden çıkamayacağımı anladım. Sedan araba tercihimdir. Benzin veya dizel fark etmiyor. Otomatik vites olursa güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum.
Elit Paket Hyundai i30 düşünürsen yazabilirsin.

hatchback araba şuanda düşünmüyorum. Ama piyasa yükselmeden de bir an önce almak istiyorum.

Düşük kilometre 2011 Corolla var bizde gayet memmunuz ama bu fiyat sıkalasında Astra J ve Jetta'yada bir bak derim.
bu araç hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı