Araba Yarışı Oyunu Tavsiyei

BlueMagic

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Yazılımcı olmaya çalışıyor.
Bu aralar eskiden oynadığım Need For Speed Most Wanted'ı özlüyorum(2005'te çıkanı), ama çok fazla oynadığım ve bitirdiğim için tekrar yüklemek istemiyorum. Yine ona benzer bildiğiniz yarış oyunu var mı?

Eğer oynamadıysan Need for Speed Carbon kesinlikle favorim tavsiye ederim.

Açık dünya değil ama aksiyon olarak onu yakalayan Need for Speed The Run da fena değildir. Konusu 1971 yapımı Vanishing Point filmine benziyor.

Most Wanted 2005 kadar özel yeri olmasada Most Wantes 2012'ye, NFS 2015 ve Payback'e göz atabilirsiniz. Dedesi güzelse torunu daha güzeldir bence.
İlk Need for Speed macerama arkadaşın evinde Beko bilgisayar ile Road & Track The Need for Speed ile başlamış ve hemen hemen her oyununu her platformda oynamış biri olarak söz ettiğin oyunları kesinlikle başarısız buluyorum.

Most Wanted 2012'ye PS3 ve PC'de sahibim oyun Burnout Paradise klonu isimden prim yapmış vasat bir oyun.

Need for Speed(2015) öyle trailerlar ile tanıtıldı ki yeni Undergroud geliyor diye heyecana kapılıp PS4 için ön sipariş yaptım, sonuç büyük bir hayal kırıklığı. 60 arabalı avuç içi kadar bir harita ve kısa sürede kenarı atılmaya mahkum bir oyun.

Payback ise bir önceki oyunun F&F tarzında hikaye eklenmiş hali.

Eğer oynamadıysan Need for Speed Carbon kesinlikle favorim tavsiye ederim.

Açık dünya değil ama aksiyon olarak onu yakalayan Need for Speed The Run da fena değildir. Konusu 1971 yapımı Vanishing Point filmine benziyor.

İlk Need for Speed macerama arkadaşın evinde Beko bilgisayar ile Road & Track The Need for Speed ile başlamış ve hemen hemen her oyununu her platformda oynamış biri olarak söz ettiğin oyunları kesinlikle başarısız buluyorum.

Most Wanted 2012'ye PS3 ve PC'de sahibim oyun Burnout Paradise klonu isimden prim yapmış vasat bir oyun.

Need for Speed(2015) öyle trailerlar ile tanıtıldı ki yeni Undergroud geliyor diye heyecana kapılıp PS4 için ön sipariş yaptım, sonuç büyük bir hayal kırıklığı. 60 arabalı avuç içi kadar bir harita ve kısa sürede kenarı atılmaya mahkum bir oyun.

Payback ise bir önceki oyunun F&F tarzında hikaye eklenmiş hali.
Most Wanted 2005'in yerini zor alırlar demek.

Önerilerinize bakacağım, başka tavsiyesi olan varsa yazabilir. Çok mu zor şu NFS MW'ın yenisini yapmak arkadaş. Hayır az biraz hikaye değiştirip daha iyi grafiklerle ve daha büyük haritayla piyasaya sürseler düşünmeden alırım.

NFS serisinde benim de favori oyunum NFS Carbon. Ama konu sahibi arkadaş büyük ihtimal oynamıştır zaten bunları. Bu kategoride farklı bir alternatif var mı yok mu bilmiyorum.
Carbon'u hiç oynamadım, internetten biraz araştırayım bakalım. Beğenirsem ve ucuzsa oynarım. Bu arada Undercover bayağı ucuzmuş steam de alıyım bari onu.:)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı