Arabam Ne Hale Geldi

Şoktan ziyade malının derdine düşmüş biri gibi geldi bana. Insanlık olsaydı arabam diye değil ölüm savaşı veren o kişiye ağlardı.

Akrabası falan misin sahsin?
Travma sonrası stres tepkilerinde bilişsel bozukluk olabilir. Kişi hafıza problemi, kafa karışıklığı ve hatta zaman ve mekan oriyantasyonunda dahi güçlük çekebilir. Burada tutup da kıza direkt olarak malın peşine düşmüş, yaralı umrunda değil demek uzman olmayan birinin haddi değil. Hayır akrabası değilim.
Cahil yorumlarına devam edecek misin ?

23 yaşında gencecik bir kız hakkında empatiden yoksun ve cahilce yorum yapıyorsunuz. Belli ki şoka girmiş ve olayın şokuyla ne söylediğinin farkında değil. Yaptığınız yorumlardan büyük bir problem yaşamadığınız belli oluyor.
Bu ne saçma bir bakış açısı, böyle şok mu olur ? Hayatımda sadece 1 tane ciddi kaza yaptım 25-26 yaşlarındaydım. Yere düşen sigara paketini almaya çalışırken trafik duruyor, ben alıp kafamı kaldırana kadar öndeki araca çarptım, hızım da fazlaydı 4 araba pert oldu.
Benim arabam Volvo S60 T5'ti ve hayatta en çok değer verdiğim varlıklardan biriydi, o an hiç üzülmedim çünkü kimse yaralanmamıştı (çok ufak sıyrıklar hariç) Kazadan sonra da üzülmedim.
Arabanın ne değeri var ki hiçbir suçu olmayan insanların senin yüzünden ölmesi, sakat kalması ihtimaline karşı.
O kadın belki de yaşamını yitirecek buna rağmen arabam diye ağlıyor. Düşünsene çarptığı kadın senin senin ailenden birisi olabilirdi.
Böyle insanların yaşama hakkı olmamalı. Şokmuş yerim onun şokunu.

Son düzenleme:
Tüm ülke öğrendi kadının yüzünü ve arabanın plakasını. Rahat edeceğini sanmıyorum rezil olduğuyla kaldı daha da sıkıntı çeker o kadın.

Bu ne saçma bir bakış açısı, böyle şok mu olur ? Hayatımda sadece 1 tane ciddi kaza yaptım 25-26 yaşlarındaydım. Yere düşen sigara paketini almaya çalışırken trafik duruyor, ben alıp kafamı kaldırana kadar öndeki araca çarptım, hızım da fazlaydı 4 araba pert oldu.
Benim arabam Volvo S60 T5'ti ve hayatta en çok değer verdiğim varlıklardan biriydi, o an hiç üzülmedim çünkü kimse yaralanmamıştı (çok ufak sıyrıklar hariç) Kazadan sonra da üzülmedim.
Arabanın ne değeri var ki hiçbir suçu olmayan insanların senin yüzünden ölmesi, sakat kalması ihtimaline karşı.
o kadın belki de yaşamını yitirecek buna rağmen arabam diye ağlıyor. Düşünsene çarptığı kadın senin senin ailenden birisi olabilirdi.
Böyle insanların yaşama hakkı olmamalı. Şokmuş yerim onun şokunu.
Volvo* olduğu içindir o, araban çizilmemiştir bile. :)

*:Volvo reklamı değildir, Volvo'm yok!

Geri
Yukarı