Arabanın görüntüsüne güzellik katmak için ufak dokunuşlar

omrcetin

Hectopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Nissan Primera 2.0 GT aracına sahibim. Araç koyu yeşil. 5 kol çelik jant, cam filmi, app plaka ile başladım. Estetik görüntüsünü güzelleştirmek için sizin yaptığınız ya da önerdiğiniz işlemler varsa bekliyorum. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Nissan primera çok kullandım ve bence zamanın en güzel ama değeri bilinmeyen arabalarından birisiydi. Araba sedan olmasına rağmen zamanın güzel tasarımlı hafif spor görünümlü bir aracı ve ben o aracın orjinal halini seviyorum. GT lerde hepsinde var mıydı bilmiyorum ama o ufak orjinal spoileri ve orjinal çelik jantlarıyla zaten güzel görünen bir araç, belki en fazla marşbiyel ve karlık eklenebilir. Fazlasını yaparsanız çirkinleşmeye başlar diye düşüyorum.

Mühür ve filigranı var. Bir sorunla karşılaşmadım.

Mühür ve filigranı olması önemli değil. Kanunda belirtilen 2 adet yazı fontu var. Onlar haricindeki fontlar elektronik ortamda okunması zor olduğu için app plaka yasal değildir. Güvenlik güçlerinin kontrolüne denk gelirseniz Karayolları Trafik Kanunu Madde: 23/3-a-1 (Yönetmelikte belirtilen nitelik veya ölçülere aykırı plaka takmak) maddesi gereğince 412 ₺ cezai işlem uygulanır bilginiz olsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı