Arabaya Konsol Takmak Mümkün Mü?

LastWorld41

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar ben PS alacağım. Ben bunu babamın arabasında kullanmak istiyorum. Böyle bir şey mümkün mü?

Marka: Fıat Uno 97 model

Son düzenleyen: Moderatör:
Arabada kullanmak derken neyi kastediyorsunuz? Evet arabanın içine geniş ekran LED TV bağlayın bide konsol için ek olarak stand yaptırın. Olmadı tercihe bağlı olarak arabanın üstüne uydu alıcısıda takabilirsiniz. Ha enerji konusuna gelirsek A sınıfı bir televizyon alın yada ek olarak akü falan takarsınız arabaya.

Aranızda akücü, elektrik sistemleriyle uğraşan veya Hızlı ve Öfkeli setinde olan birisi varsa arkadaşımıza bir yardımcı olabilir mi?

Kardeşim Araban iyi olsa tamam diyeceğim de Ara Fiat uno . Af edersin ufacık araba zaten. Neresine LED TV koyucan Neresine PS i koyucan. Hadi koydun diyelim Artı akü alacaksın. O arabanın aküsü Tek yetmez kanımca. aldığın aküyü de şarj etmen gerekir. Araba zaten ufak her yer kablo. Gerçekten şaka gibi sorular yöneltiyorsunuz insana :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı