Arabayla yoldaki elektrikli scootera çarpılırsa suçlu kim olur?

HUNTEx

Centipat
Daha fazla  
Benim peder arabayla giderken yerdeki kiralık scooterler var ya onlardan birini ezmiş geçmiş. Scooter yolun artasında duruyormuş son anda fark etmiş. Adamın biri kullanıp yolun ortasına koymuş. Scooter şirketi daha falan açabilir mi? Olmayacağını düşünüyorum, ama yine de sorayım dedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim peder arabayla giderken yerdeki kiralık scooterler var ya onlardan birini ezmiş geçmiş. Scooter yolun artasında duruyormuş son anda fark etmiş. Adamın biri kullanıp yolun ortasına koymuş. Scooter şirketi daha falan açabilir mi? Olmayacağını düşünüyorum, ama yine de sorayım dedim.
Zannetmiyorum o scooter babanızın uyguladığı tarifeden daha beterini zaten kullanıcılarından alıyor.

Güvenlik kamerası ile kanıtlanır ise sorun olmaz. Ama güvenlik kamerası yoksa bile kendini savunabilir çünkü yolun ortasında duruyor.

Yolun ortasında ise mantıken koyan kişi suçlu olacaktır.

Geri
Yukarı