Arabistan'dan Telefon Almak

LastWorld41

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba babamın Umre'ye giden arkadaşlarından birine telefon aldırmayı planlıyor fakat değer mi? Benim için 100 lira bile önemli. Hangi telefonda kar ederim ? Nelere dikkat etmeliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet sitesi olan bir mağaza bence sorun olacağını sanmam faturasıyla sattıkları için. Gitmediğim için kesin birşey diyemem tabiki.

Mağaza dediğinizden dükkanı olduğunu anlıyorum doğru mu ? Bir de gitmediğinizi söylediniz fakat yine de sorayım oradaki ürünler global midir ? Çünkü Arabistan versiyonlarında FaceTime ve İmessage yokmuş.

Mağaza. Yani Media Markt gibi büyük bir yer mesela. Köşedeki telefoncular gibi değil.Bir ara internette mesela Facetime çalışmıyor hatta yok diye haber çıktı ama arkadaşın aldığı gayet Türkiye'den alınmış gibi farksız ve sorunsuzdu. Oda dediğim gibi umreye giden akrabasına aldırttı.

Mağaza. Yani Media Markt gibi büyük bir yer mesela. Köşedeki telefoncular gibi değil.Bir ara internette mesela Facetime çalışmıyor hatta yok diye haber çıktı ama arkadaşın aldığı gayet Türkiye'den alınmış gibi farksız ve sorunsuzdu. Oda dediğim gibi umreye giden akrabasına aldırttı.

Şansı da yaver gitmiş olabilir. Global versiyonlar ve Arabistan versiyonları varmış o yüzden sordum. Ben de o zaman uyarayım giderken :D. Bu arada İphone 7s beklemeye gerek var mı ?

8 çıkacak eylül ayında:) Yani bütçe meselesi bu ucuz olmayacağı kesin. Ama benim alma imkanım var dersen tabiki görmek lazım:)

İmkanım yok. Şimdi düşündüm de S8 bile 3500 ise İphone 8... Aman aman ben İphone 7 alırsam dua edeyim. Yardımın için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı