Telefoncudan telefon almak

Merhabalar, sultanbeylide bir telefoncudan Xiaomi Redmi Note 8 almak istiyorum. 1 yıl ihtlatçı garantili ve fiyatı 1800. Telefoncudan almak ne kadar mantıklı? Alırken neye dikkat etmeliyim IMEI'sine baksam yeter mi?
Bu fiyat bana biraz abartı geldi... Şaka bir yana yüksek ihtimal cihaz yurtdışından getirilme. Bazı yurtdışından gelme cihazların IMEI elimize verilebiliyor, klonlanabiliyor yani. Ayrıca garantisi yok sayabilirsin zira ithalatçı garantisi pek bir halta yaramıyor. En sağlıklısı ya indirimi anında almak, cihazı direkt teknolojik mağazadan almak ya da aşırı az kullanılmış temizini bulmak. Şimdiden iyi günlerde kullanın.

Verilmez. Açık konuşayım ben bu telefonu kullanmadım. Arkadaşım kullanıyordu onda gördüm. Görünüşü falan güzel fakat sosyal kullanıcıları çok şikayetçi. Yazılımsal sorunu çokmuş. Alırken düzgün bir şey al. 2. el S8 al mesela.

İkinci telefon el almak istemiyorum gerekirse 300 - 600 fazla para veririm ancak vereceğim paraya değmesini istiyorum. 2600TL'ye Realme 6I alsam değer mi?
Bu fiyat bana biraz abartı geldi... Şaka bir yana yüksek ihtimal cihaz yurtdışından getirilme. Bazı yurtdışından gelme cihazların IMEI elimize verilebiliyor, klonlanabiliyor yani. Ayrıca garantisi yok sayabilirsin zira ithalatçı garantisi pek bir halta yaramıyor. En sağlıklısı ya indirimi anında almak, cihazı direkt teknolojik mağazadan almak ya da aşırı az kullanılmış temizini bulmak. Şimdiden iyi günlerde kullanın.

2600 TL'ye MediaMarkt veya Teknosa'dan Realme 6I alsam iyi midir?

Yeni konular

Geri
Yukarı