Araç içi kamera önerisi

377632

Hectopat
Son düzenleme:
Ön kamera olarak yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Kurulumu basit ve çekim kalitesi güzel. Yalnız gece çekimi net olmasına rağmen videoyu durdurunca plakalar okunmuyor. Eve geçtiğimde videoyu yavaş hızda oynatmayı deneyeceğim. Yani aynı yönde giden araçlar okunuyor ama ters yönde giden araçların plaka okunmuyor.

Arka kamerayı da bugün sabah satın almıştım. Onu da geldiğinde takıp denerim.

Bu konuda öneri ve tavsiye olarak ben de kimseyi bulamadım. En son zamlanma dan alayım dedim ve aldım. Montajı çok ama çok basit. Tavsiye ederim.

Şurada ve konunun devamında birkaç fotoğraf paylaşmıştım.

Ön kamera olarak yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Kurulumu basit ve çekim kalitesi güzel. Yalnız gece çekimi net olmasına rağmen videoyu durdurunca plakalar okunmuyor. Eve geçtiğimde videoyu yavaş hızda oynatmayı deneyeceğim. Yani aynı yönde giden araçlar okunuyor ama ters yönde giden araçların plaka okunmuyor.

Arka kamerayı da bugün sabah satın almıştım. Onu da geldiğinde takıp denerim.

Bu konuda öneri ve tavsiye olarak ben de kimseyi bulamadım. En son zamlanma dan alayım dedim ve aldım. Montajı çok ama çok basit. Tavsiye ederim.

Şurada ve konunun devamında birkaç fotoğraf paylaşmıştım.

Powerbank ile mi kullanıyorsun hocam?

Powerbank ile mi kullanıyorsun hocam?
Şimdilik çakmaklıkta takılı. Akşamları da kapalı otoparkta olduğu için gerek duymadım açık kalmasına ama sigortaya bağlayasım var. Ya da çakmak girişini sürekli aktif olacak şekilde yaptırasım var. Powerbank biraz yorucu gibi geliyor nedense.

Powerbank kullanırım 30 000 MAh'lık kaç saat dayanabilir?
70MAI A400 kullanıyorum, ikisi birbirine yakın kameralar. Kendi testlerime göre tahminimce 30.000mAh'ı ortalama 30 saatte harcar, ancak ekranı kapatacağınız için süre daha artacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı