Çözüldü Necvox araç içi kamera çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kobefuki

Kilopat
Daha fazla  
Necvox dvr-h 1001 marka modelli araç içi kameramı aracı aldığım servis bağlamıştı. Yaklaşık 1.5 senedir çalışır durumdaydı fakat geçen günlerde çektiği görüntüleri incelemek için takılı olan SD-Card'ı çıkardım. Ertesi gün kartı yeniden taktığımda kameranın çalışmadığını gördüm. Cihaz üzerindeki tuşlara bastığım halde herhangi bir tepki alamıyorum. Konudan anlayan ve yardımcı olabilecek olan var mı? Ürünün fotoğrafını ektedir.

Ekran görüntüsü 2024-04-18 171324.jpg

Çözüm
Servis ile görüştüm ve sonuç aldım. Cihaz tuşlu tarafındaki deliklerinden bir tanesine iğne ile bastırarak resetleniyormuş. Cihaz SD-Card çıkarıldığında böyle sebepsiz hatalar verebiliyormuş. Resetleme sonrası SD-Card takılınca cihaz normale döndü.
Dediğinize göre garantisi var. Servise götürdünüz mü? Ben de necvox arka kamera bozulduğunda servise gidip gidip durmuştum. Servis dışı müdahalede garanti dışı kalabilir.

Maalesef depremden dolayı kutusunu ve garanti kağıtlarını kaybettim. Eğer sizde varsa kullanma kılavuzunu yollama şansınız var mı? Belki kaçırdığım bir şey vardır.

Servis ile görüştüm ve sonuç aldım. Cihaz tuşlu tarafındaki deliklerinden bir tanesine iğne ile bastırarak resetleniyormuş. Cihaz SD-Card çıkarıldığında böyle sebepsiz hatalar verebiliyormuş. Resetleme sonrası SD-Card takılınca cihaz normale döndü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı