Araç için Bluetooth önerisi

VP67

Hectopat
Öncelikle herkese hayırlı bayramlar dilerim. Aracımda Bluetooth olmadığı için çakmaklık girişine takabileceğim bir çevirici arıyorum. AUX Bluetooth cihazım var ama onunda şarj problemi olduğu için kullanımını sevmiyorum. Çakmaklığa takabileceğim, kaliteli, aynı zamanda USB şarj özelliği olan bir Bluetooth çevirici arıyorum. USB kısmına flash bellek taktığımda ondaki şarkıları da okuma özelliği olursa tadından yenmez ama bu çok da önemli değil. Dediğim gibi kaliteli olursa parası o kadar önemli değil. Ek olarak aracımdan bahsetmek istiyorum. Volkswagen jetta 1.4 tsı comfortline dsg, aracıma ek olarak Bluetooth taktırabilir miyim? Bu nu da cevaplarsanız çok makbul geçer. Eğer Bluetooth takılabilirse onu da düşünebilirim. Şimdiden teşekkürler.

Kullandığım ürünler:
2E547721-E5F9-43D0-90EC-4C6E55ED330B.jpeg
EBF4FE81-5FC7-44FD-940F-27C6EF68C303.jpeg

Şarjı bitince yanındaki USB’den şarja takıyorum, problem olmuyor.
Çakmaklıkta ki MP3 çalarlar arabayla radyo frekansı üzerinden iletişim kuruyor ve bu yüzden ses kalitesi berbat, önermem. AUX üzerinden herhangi bir kalite kaybı yaşamazsınız.

Kullandığım ürünler:
Eki Görüntüle 573347Eki Görüntüle 573348
Şarjı bitince yanındaki USB’den şarja takıyorum, problem olmuyor.
Çakmaklıkta ki MP3 çalarlar arabayla radyo frekansı üzerinden iletişim kuruyor ve bu yüzden ses kalitesi berbat, önermem. AUX üzerinden herhangi bir kalite kaybı yaşamazsınız.

Şuan halihazırda zaten Spigen çakmaklık şarj aleti + attığınız aux bluetooth kullanmaktayım. Yani açıkçası o bluetooth cihazını takıp şarja bağlayıp telefonu bağlamaktansa direk aux kablo ile bağlıyorum telefonu, daha kolay oluyor. Ben çakmaklığa takılan bluetoothlardan istiyorum. Aynı zamanda üzerinde usb girişi olursa hem şarjda edebilirim. Bu bluetoothu arka koltuğun çakmaklığına takmayı düşünüyorum. Arkada oturan için hem ekstra şarj aleti görevi görmesi için.

Konuya dönecek olursak çakmaklığa takılan bluetooth önermediğinizi söylemişsiniz. Siz denediniz mi? Ben kesinlikle çakmaklığa takılandan düşünüyorum, eğer dediğiniz gibiyse onuda düşünmeyip bu şekil devam edeceğim mecbur.

Geri
Yukarı