Aracın klima gazının bittiği nasıl anlaşılır?

Henry Ford

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1650 Super, Ryzen 3 3100
Öncelikle iyi akşamlar. Ford Tourneo Connect, 2009 model aracımın soğutma performansını eskiye nazaran daha kötü olduğunu düşünüyorum. Soğukluk olarak fena üflemiyor ancak içeriyi uzun sürede soğutuyor. Bunun bittiği tam olarak nasıl anlaşılır ve ortalama tekrardan doldurma maliyeti ne kadardır?

Öncelikle iyi akşamlar. Ford tourneo connect, 2009 model aracımın soğutma performansını eskiye nazaran daha kötü olduğunu düşünüyorum. Soğukluk olarak fena üflemiyor ancak içeriyi uzun sürede soğutuyor. Bunun bittiği tam olarak nasıl anlaşılır ve ortalama tekrardan doldurma maliyeti ne kadardır?

Hocam passata 300 TL gibi bir fiyata doldurtmuştum ben.

Ölçtürdüğünde doldurmak için her zaman bitmiş az kalmış derler seni tatmin etmeyecek bir soğutma sağladığında doldurtursun.

Öncelikle iyi akşamlar. Ford Tourneo Connect, 2009 model aracımın soğutma performansını eskiye nazaran daha kötü olduğunu düşünüyorum. Soğukluk olarak fena üflemiyor ancak içeriyi uzun sürede soğutuyor. Bunun bittiği tam olarak nasıl anlaşılır ve ortalama tekrardan doldurma maliyeti ne kadardır?
Klima gazının azaldığını klimayı soğuk ayarladığında ılık üflemesinden anlayabilirsin.

Geri
Yukarı