Araçta 3. yedek anahtar çıkartılma ihtimali var mıdır?

YnsCann

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, geçen günlerde bir konu açmıştım ve aldığım araçta yedek anahtar yoktu, sahibi bulamadım demişti fakat 1 hafta sonra bulduğunu söyleyip bana kargoladı. (konuyu detaylı okursanız güzel olur)

Konu: 2. el araçta yedek anahtar için ne yapılmalı?

Kargo bugün geldi sorun yok anahtarda falan fakat aklımda şu var;
Bir araçta 3. bir anahtar çıkarılma şansı var mıdır? Var ise nasıl anlayabilirim?

Elindeki anahtarın manyetik kodunu klonlatıp yeni anahtar çipine aktardıktan sonra aracın immosuna o anahtar okutulur, eklenir. Güzel bir anahtarcı halleder. Oto anahtarcısı olacak ama herhangi bir anahtarcı olmaz.

Ya da istersen sadece aracı kapıdan açmak için yedek yapabilirsin motoru çalıştırmaz kapıyı açar.
Ya da istersen sadece motoru çalıştıran ancak kapı camlarını falan kumandadan indirmeyen bir anahtar da çıkartabilirsin hepsinin parası değişik olur.

Elindeki anahtarın manyetik kodunu klonlatıp yeni anahtar çipine aktardıktan sonra aracın immosuna o anahtar okutulur, eklenir. Güzel bir anahtarcı halleder. Oto anahtarcısı olacak ama herhangi bir anahtarcı olmaz.

Ya da istersen sadece aracı kapıdan açmak için yedek yapabilirsin motoru çalıştırmaz kapıyı açar.
Ya da istersen sadece motoru çalıştıran ancak kapı camlarını falan kumandadan indirmeyen bir anahtar da çıkartabilirsin hepsinin parası değişik olur.

Hocam anahtar çıkarmak değil amacım 3. Bir anahtar var mıdır bunu nasıl öğrenebilirim?

Geri
Yukarı