iPhone 8 Plus vs Samsung A24

Gidin 8 Plus alın ne kadar memnun kaldığınızı görün 8 Plus A24ü tokat manyağı yapar

Ekran daha kötü, batarya daha kötü, hızlı şarj değeri daha düşük, BT versiyonu olarak 5.0 ve 5.3 farkı var ve 6 yıllık fark var arada, yine de 8+ daha mı iyi? Açıkçası 7+ kullandım ve hiç memnun kalmadım.

Ekran daha kötü, batarya daha kötü, hızlı şarj değeri daha düşük, BT versiyonu olarak 5.0 ve 5.3 farkı var ve 6 yıllık fark var arada, yine de 8+ daha mı iyi? Açıkçası 7+ kullandım ve hiç memnun kalmadım.
Hocam aradaki fark yenileri gibi değil İphone 12 ve 13 arasında 10 bin civarı olmasın rağmen çok bir fark yok. Fakat eskiden çıkan modeller arasında ciddi farklar oluyordu ama 10 Bin TL civarı bir parayı güncel bi telefona vermek bir tık daha mantıklı olabilir. Özellik bakımından İOS işletim sistemi tüm eksilerini kapatıyor diyebiliriz.

Arkadaşlar burada 7 8 yıl olmuş diyoruzda 7 8 yıl olan Android bir telefon deği iPhone. Bence kafa kafaya gider bu kendi zevkinize göre alabilirsiniz.

iPhone diye adı çıkmış eskimez kasmaz vs, hepsi saçmalıktan ibaret. Kısa süre 7+ kullandım bataryası yeni değişmişti, Instagram'da ses önden gider video geriden gelirdi, bir anda donar resetlemeden düzelmezdi, deli gibi ısınır 10-15dk sonra oyunlar kasmaya başlardı ve batarya süresi çok kısaydı. Çevremde 1 7+ ve 7 kullanıcısı var, 7+ ın batarya vs durumunu bilmem ama o ve arkadaşın 3-4 sene çekmecede yatmış 0 gibi 7 side aynı durumdaydı.

iPhone diye adı çıkmış eskimez kasmaz vs, hepsi saçmalıktan ibaret. Kısa süre 7+ kullandım bataryası yeni değişmişti, Instagram'da ses önden gider video geriden gelirdi, bir anda donar resetlemeden düzelmezdi, deli gibi ısınır 10-15dk sonra oyunlar kasmaya başlardı ve batarya süresi çok kısaydı. Çevremde 1 7+ ve 7 kullanıcısı var, 7+ ın batarya vs durumunu bilmem ama o ve arkadaşın 3-4 sene çekmecede yatmış 0 gibi 7 side aynı durumdaydı.
6 plus kullanan arkadaşımda hala bir problem yok siz nasıl kullanıyorsunuz bilemiyorum.

6 Plus kullanan arkadaşımda hala bir problem yok siz nasıl kullanıyorsunuz bilemiyorum.

Bizlik bir durum değil, bu cihazlar 7-8 yıllık cihazlar öyle şarap falan da değil ki yıllandıkça güzelleşsin. Gerçekler bunlar istersen git al dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı