Aradığım Technopat konusu nedir?

Birkaç ay oldu konuyu göreli. Çok fena dayak yediğini anlatıyordu. Sonraki sayfalarda videosu da çıkmıştı. Konu sahibi ağızına tekme yiyordu yere düşünce de diğeri "kalk kalk kalk" diyordu aradım ama maalesef bulamadım.

Tarayıcı geçmişine bakın. Başlığı az da olsa hatırlarsınız.

Birkaç ay oldu konuyu göreli. Çok fena dayak yediğini anlatıyordu. Sonraki sayfalarda videosu da çıkmıştı. Konu sahibi ağızına tekme yiyordu yere düşünce de diğeri "kalk kalk kalk" diyordu aradım ama maalesef bulamadım.
Şiddet içeriği var gibi duruyor anlattığınız kadarı ile konu kapatılmış olabilir.

Hocam ben görmedim hiç. Nasıl bir şeydi?
Bu arkadaş dayak müptelası. Kendini millete dövdürmüş, konu açacağım ayağına. Yani kurgu olsun diye.

Millette tamam demiş

Ama bu biir dayak yiyor, yerken bi' mutlu oluyor. Millet de anlam verememiş ama millet insanlara şaka yapacağız zannetmiş, o yüzden dövmeye devam etmiş.

Bu arkadaş dayak müptelası mazojist. Kendi millete dövdürmüş, konu açaacağım diye ayağına. Yani kurgu olsun diye.

Millette tamam demiş.

Ama bu biir dayak yiyor, yerken bi' mutlu oluyor. Millette anlama vermemiş ama millet insanlara şaka yapacağız zannetmiş, o yüzden dövmeye devam etti.

Hocam yoksa şu part 1-2 olan mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı