Aradığım Technopat konusu nedir?

Bu arkadaş dayak müptelası. Kendi millete dövdürmüş, konu açacağım ayağına. Yani kurgu olsun diye.

Millette tamam demiş.

Ama bu biir dayak yiyor, yerken bi' mutlu oluyor. Millet de anlam vermemiş ama millet insanlara şaka yapacağız zannetmiş, o yüzden dövmeye devam etmiş.

Linkini atar mısınız? Mutlaka görmem lazım.

O efsanevi konuları buldum sonunda! Tabii benim aradıklarım bunlardı, konu sahibi bunu mu arıyordu bilmiyorum. Sizi bilmem ama forum çok daha zevkliydi bu zamanlar. Ufak bir ah eskiler edebiyatı da yapalım fırsat varken. 🙃

Bu arkadaş dayak müptelası. Kendini millete dövdürmüş, konu açacağım ayağına. Yani kurgu olsun diye.

Millette tamam demiş

Ama bu biir dayak yiyor, yerken bi' mutlu oluyor. Millet de anlam verememiş ama millet insanlara şaka yapacağız zannetmiş, o yüzden dövmeye devam etmiş.
Videodaki çocuk ağızına çok fena tekme yiyordu hatta rövanş muhabbetleri falan dönmüştü.

O efsanevi konuları buldum sonunda! Tabii benim aradıklarım bunlardı, konu sahibi bunu mu arıyordu bilmiyorum. Sizi bilmem ama forum çok daha zevkliydi bu zamanlar. Ufak bir ah eskiler edebiyatı da yapalım fırsat varken. 🙃
Harikasınız yüzüm güldü vallahi.

Aradığın konular bu olabilir mi?

Geri
Yukarı