Arama kurtarma temalı tarayıcı oyununun ismi neydi?

Nerdinnesi

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yıllar önce (2012-2015 arası) komşunun bilgisayarından oynadığım arama kurtarma temalı akıcı bir oyun oynardım... Sarı renkli denizaltı, gemi ve helikopter vardı geminin üstündeki denizaltını alır denize atardık ve denizaltıyı kullanıp denizin dibindeki bir şeyler araştırır, kurtarır ve başka bir şey yapardık sanırım helikopter ile de ucardık ama ne yapacağımı bilemezdim, ismini tam hatırlamıyorum eğer bilen varsa ismini verebilir mi?

Ekstra: Tekrar komşumun bilgisayarından bir oyun oynardım oyun o zamanlarda ün salmış bir oyundu sanırım kaçak girdiğimiz bir ormanlık alanda adamları öldürüldük ve bir keresinde bir odada asılı normal bir et parçasından korkmustum hatta bu oyunda cukura düşme ve magara bulma gibi şeyler de vardı bayağı eski bir oyundu tam hatırlamıyorum.

Merhaba, yıllar önce (2012-2015 arası) komşunun bilgisayarından oynadığım arama kurtarma temalı akıcı bir oyun oynardım... Sarı renkli denizaltı, gemi ve helikopter vardı geminin üstündeki denizaltını alır denize atardık ve denizaltıyı kullanıp denizin dibindeki bir şeyler araştırır, kurtarır ve başka bir şey yapardık sanırım helikopter ile de ucardık ama ne yapacağımı bilemezdim, ismini tam hatırlamıyorum eğer bilen varsa ismini verebilir mi?

Ekstra: Tekrar komşumun bilgisayarından bir oyun oynardım oyun o zamanlarda ün salmış bir oyundu sanırım kaçak girdiğimiz bir ormanlık alanda adamları öldürüldük ve bir keresinde bir odada asılı normal bir et parçasından korkmustum hatta bu oyunda cukura düşme ve magara bulma gibi şeyler de vardı bayağı eski bir oyundu tam hatırlamıyorum.

2.oyun jason?

Başlıkta tarayıcı oyunu yazıyor, belki başlık yanlış. Bilmiyorum.

Hayır doğru. Ekstra eklediğim yani parantez içinde anlattığım olan sadece tarayıcı oyunu değil.

İlk oyun, rescue: The beagles. İkinci oyun, Far Cry 3 ellam.

Hocam Far Cry 3 doğru teşekkür ederim ama ilk söylediğiniz değil maalesef biraz daha cizgi film/dizi gibiydi.

Son düzenleme:
Rica ederim. İlk oyun için bilgi hatırlıyorsanız fazladan verirseniz bulabilirim.

Yani tek bildiklerim böyle işte hocam sarı ve beyaz renkli helikopter gemi ve denizaltı var ve üçünü de kullanabiliyoruz arama kurtarma ile ilgiliydi kesin ihtimalle gemiden denizaltiyi indirebilip kullanabiliyoruz veya helikopter ile etrafa bakanabiliyoruz öyle bir şeydi hocam... Ha bir de emin değilim ama oyun skordan oynanıyordu sanırım.

Geri
Yukarı