Arama motoru olarak Google'ı Google yapan nedir?

En iyi sonuclari gosterir. Ve En sade en hizli icerige sahip. Digerlerine bakilinca daha iyi bir arama motoru bence.

Doğru düzgün rakibinin olmamasıdır. Şu sıralar Fenerbahçe'nin anlaşması dolayısıyla Yandex kullanmaya çalışıyorum, ama tek kelimeyle eziyet. Telefonda da varsayılan arama motoru Bing, o daha da kötü. Bunlardan sonra Google insana cennet gibi geliyor.

Technopat Sosyal'i buldu. Ne aramıştınız?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    228,1 KB · Görüntüleme: 238
Technopat Sosyal'i buldu. Ne aramıştınız?
1-2 ay önce bi bilgisayar sorununu aratmıştım bulamamıştım, aynı kelimeleri Google'ye arattığımda birçok sonuç çıkmıştı.
Web sonuçları konusunda haklı olabilirsin fakat alltaki resimde de gördüğün gibi görsel araması kötü :D
Adsız.png

Bence 4-5 sene önceki google daha güzeldi daha net aradığım sonuçlara ulaşıyordum. 1-2 senedir falan istediğim sonuçlara daha zor ulaşır oldum. Nedenini bilmiyorum. Arama şeklim ve mantığım aynı ama sanırım algoritma iyileştirmesi yapıyorlar. Bunun sonucunda arama sonuçları farklı gelebiliyor. Yani yine de buluyor ama tam istediğim çıkmıyor gibi bir durum var yani.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı