Arama Sonuçları Ekranı Nasıl Olmuş?

Yapıcı eleştiri ne yazık ki Türk insaninda az görülen bir özellik. Rezalet, berbat diyenlerin eli klavyede her türlü haylazliga gider ama neden açıklamaya gelince susarlar. Klavye cengaverleri sizi.. Az bi yapıcı eleştiri biz olsun yahu, bı yardımcı olun birşey öğrenmeye hevesli birisine..

2.jpg

Telefondan ancak bu kadar yapabildim.. Ama sanirim anlasilir olmustur.

Son düzenleme:
Yapıcı eleştiri ne yazık ki Türk insaninda az görülen bir özellik. Rezalet, berbat diyenlerin eli klavyede her türlü haylazliga gider ama neden açıklamaya gelince susarlar. Klavye cengaverleri sizi.. Az bi yapıcı eleştiri biz olsun yahu, bı yardımcı olun birşey öğrenmeye hevesli birisine..

Eki Görüntüle 1445178

Telefondan ancak bu kadar yapabildim.. Ama sanirim anlasilir olmustur.
Aynen öyle. Rezalet demekten başka yazacak bir şeyleri yok. Gözüne kötü gelene rezalet deyip geçiyor. Ne öneri ne yapıcı bir eleştiri sunabiliyor. Çoğu Türk insanı böyle. Madem kötülüyorsun niye kötülediğini de ve nasıl düzeltebileceğini de söyle. Mesela ben yabancı bir grafik tasarım platformunda yaptıklarımı paylaşıyordum bazen, insanlar çok saygılı ve görgülü. Beğendiğine beğendim ve şurası şöyle olsa daha iyi olurmuş der, beğenmediğini linçleyip, küfür etmek yerine eksik ve kötü tarafları söylüyor insanlar. Tabi arada çürük elmalar da var ama Türkler kadar değil.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı