Arama yapınca müstehcen içerikli alakasız siteler çıkıyor

Bu sizinle değil Google ile alakalı bir şey. Yapay zekayı entegre etme çalışmaları tam gaz devam ederken böyle saçmalayabiliyor arada. Mümkünse başka motor kullanın Bing'ya da DuckDuckGo gibi ve uBlock Origin kurun.

Aramayı daraltman lazım. Tam eşleşme için kelimenin başına ve sonuna çift tırnak işareti koy.
"8. sınıf more more cevap anahtarı"

Kaynak:

Bunlar da Türkçe açıklama
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arama yapıyorum bunlardan çıkıyor kafayı yiyeceğim ne yapmalıyım? Bir keresinde bakarken anlamadım tıkladım tıklamaz olaydım laptop yavaşladı virüs girdi galiba.
AdBlock denedim kaldırmadı. Geçsin diye tarama verilerini sıfırladım yine olmadı. Yandex denedim kardeşim videolar ve resimlere tıkladı müstehcen içerikli şeyler çıktı Yandex'i sildim tarama verilerini sıfırladım.

Bu durum Google'nin genel sorunu yıllardır bir çözüm getiremediler. Yine de şu ayarları yap. Sağ üstte yer alan çark simgesine tıklayıp ayarlar kısmına girip kişisel sonuçlar yazan seçeneği kapalı konuma getir. Aynı menüde güvenli arama seçeneği aktif değilse güvenli aramayı da etkinleştir. Az da olsa yardımı dokunur. Yalnız tarayıcının geçmişini temizlerken çerezler ve site verilerini temizlersen bu yaptığın ayarlar sıfırlanır. Her seferinde tekrar bu ayarları yapmanı öneririm. Onun dışında farklı bir arama motoru ile arama yapmayı deneyebilirsin. Startpage arama motoru Google'nin arama sonuçlarını gösteriyor. Onu deneyebilirsin. Startpage - Private Search Engine. No Tracking. No Search History.

Aramayı daraltman lazım. Tam eşleşme için kelimenin başına ve sonuna çift tırnak işareti koy.
"8. sınıf more more cevap anahtarı"

Kaynak:

Bunlar da Türkçe açıklama.

İşe yaradı 40a yakın sonuç çıktı bunlardan 5-6 tanesi yine aynı siteler ama Kaspersky sağ olsun açtırmadı(virüs yüklüyordu)

Bu durum Google'nin genel sorunu yıllardır bir çözüm getiremediler. Yine de şu ayarları yap. Sağ üstte yer alan çark simgesine tıklayıp ayarlar kısmına girip kişisel sonuçlar yazan seçeneği kapalı konuma getir. Aynı menüde güvenli arama seçeneği aktif değilse güvenli aramayı da etkinleştir. Az da olsa yardımı dokunur. Yalnız tarayıcının geçmişini temizlerken çerezler ve site verilerini temizlersen bu yaptığın ayarlar sıfırlanır. Her seferinde tekrar bu ayarları yapmanı öneririm. Onun dışında farklı bir arama motoru ile arama yapmayı deneyebilirsin. Startpage arama motoru Google'nin arama sonuçlarını gösteriyor. Onu deneyebilirsin. Startpage - Private Search Engine. No Tracking. No Search History.

Startpage denedim gerçekten işe yaradı teşekkür ederim artık arama yaparken startpage kullanacağım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı