Valorant hesabı çalınıp kalıcı uzaklaştırma alınmış

caltanNNN

Zeptopat
Daha fazla  
Valorant'ı 2023'ün başında bırakmıştım, uzun süredir oynamıyordum. Ve bugünlerde tekrar hevesle başlamak istedim ve hesabıma girdiğimde kalıcı ban yemişim olarak gözüküyor. Emailimi kontrol ettiğimde o zamanlarda mail değiştirme isteği gelmiş ve şimdi kaç gündür hesabın bütün bilgilerini eksiksiz vermeme rağmen biletlerim bota düşüyor. Detaylı incelemeye almalarını teklif ediyorum, geçerli bir destek biriminin bakmasını söylüyorum ama bir türlü bottan farklı biri biletlerime bakmıyor. Yaklaşık 6000TL yatırdığım, emek verdiğim hesabımı bir türlü geri alamıyorum. Ne yapmam gerekiyor? Yardım eder misiniz? En son çareyi belki burada biri yardım eder diye buraya geldim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorununu destek dahi iplemiyorsa soğuk su içip yeni hesap açıp tekrardan 6000₺ para yatırıp aynı yaptıklarını baştan yapmaktan başka çaren yok ve ek olarak hesap çaldırmak bu kadar kolay mı?

Geçmiş olsun öncelikle sizin adınıza üzüldüm ticketdan başka çareniz yok birkaç kere daha deneyin umarım geri dönüş sağlanır.

Teşekkür ederim ben de gerçekten anlamadım. Eğer benim de elimde gerekli birkaç bilgi olsa yasal sürece bile başvurmayı düşündüm ama en ufak bir fikrim yok kimin çaldığına dair. Şimdi yine bir bilet attım eğer o da bota düşerse yine bir bilet daha atacağım. Forumda birkaç kişi açtırabilmiş umarım ben de o kadar şanslı olurum hani başka ne yapacağımı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı