Aramızda Türkiye Dışında Yaşayan veya Yaşamak İsteyen var mı?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 81
  • Görüntüleme 4B
Bununla ilgili bir röpörtaj vardı bulursam linkini koyayım ama orada da dedikleri gibi Almanlar Türkiye'ye tatile geliyor Türkler ise çalışmak için Almanya'ya neden kıskanalım ki.
Öyle bir tayfa var, onların aklında fikir oluşturmak için sordum. Öyle derken, Almanya'da insanların açlıktan kırıldığını düşünenleri kast ediyorum.

Sanırım söz söylemeye gerek yok:
Screenshot_2020-10-05-04-23-08.png

Öyle bir tayfa var, onların aklında fikir oluşturmak için sordum. Öyle derken, Almanya'da insanların açlıktan kırıldığını düşünenleri kast ediyorum.
Sadece o tayfa olsa keşke. Dünyadaki herkesi müslüman zannedenler, herkesin müslüman olması gerektiğini düşünenler, herkes müslümanmış gibi davranıp "Allah" kelimesini her cümlesinden ayırmayanlar var. Laik bir ülkeyiz ama malum kişinin kurduğu 2 kelimeden biri Allah :)
Konuya dönersek, ileri düzeyde ingilizce biliyorum. Yanına bir dil daha eklemeyi düşünüyorum fakat yeni başlayacağım dilin temelini bile bilmiyorum.
Almanca öğrenecek olsaydım Almanya'ya, Fransızca öğrenecek olsaydım Kanada'ya gitmek isterdim.
Refahın bol olduğu, "para" ve "şöhret" ile insanların saygınlık kazanamadığı, gençlerin değer gördüğü güzel ülkeler.

Anne tarafım Avrupa coğrafyasına yayılmış durumda Fransa Almanya Hollanda vs ama ben gitmek istemiyorum ülkemde kalmayı yeğlerim belki dil geliştirmek için küçük ve anadili İngilizce olan bir şehire giderim.

Yeni konular

Geri
Yukarı