Türkiye Dışında Hangi Ülkede Yaşamak İsterdiniz?

Türkiye Dışında Hangi Ülkede Yaşamak İsterdiniz

• Oy verenlerin toplamı
    162
Konuya biraz gec cevap vermis olabilirim ama ben isvicrede yasamak isterdim cunku guvenligin en iyi oldugu avrupa ulkelerinden biri gibi gozukuyor. Ev kiralari biraz ucuk olsa da temiz havasi, yesil ortami 80 yasinda spor yapan bir insani gorunce bile mutlu olabiliyorsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nedir bu Amerika sevdası ben bunu anlamadım. Amerika sandığınız gibi çok ahım şahım bir yer değil hani. Filmlerde görüldüğü gibi her gün parti falan gibi bir olay yok. Orada da yaz tatilini yatarak geçireceksin burada da. Tamam, evleri ve ekonomisi güzel olabilir. Ama biraz araştırmacı olun. En yaşanabilir ülkelerden biri Kanada, diğeri ise Avusturalya. Kanada güzel ama oldukça soğuk. Ben ondan dolayı Avusturalya diyorum. Herkesin kararına saygım var ama nedir bu Amerika sevdası. Aşağıya da Malburne' nün fotoğrafını koyacağım. Burası varken Amerika' da neden yaşamak istersiniz ki? Hem Avusturalya' nın ekonomisi de çok güçlü. Bu arada o gördüğünüz koca binalar iş yeri. Halk bahçeli evlerde oturuyor.

melbourne_612103.jpg

Bir de çok seçilen Amerika neymiş ona bakalım. Bulabildiğim en güzel fotoğraf şu:

indir.jpg

Kararınıza saygı duyarım ama Neden Amerika?

Birde yaşadığımız ülkemizden Adana' dan bir fotoğraf koyayım.

746.jpg

Hala Amerika butonuna basıyorsanız bana ciddi bir sebep gösterin.

Ney? Japonya' da mı çok fazla tecavüz suçları oluyor. Vay be. Şaşırdım doğrusu. Zeki Japonlar sapık çıktı:D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Böyle bi festival olan ülkede yaşanmaz.

Nedir bu Amerika sevdası ben bunu anlamadım. Amerika sandığınız gibi çok ahım şahım bir yer değil hani. Filmlerde görüldüğü gibi her gün parti falan gibi bir olay yok. Orada da yaz tatilini yatarak geçireceksin burada da. Tamam, evleri ve ekonomisi güzel olabilir. Ama biraz araştırmacı olun. En yaşanabilir ülkelerden biri Kanada, diğeri ise Avusturalya. Kanada güzel ama oldukça soğuk. Ben ondan dolayı Avusturalya diyorum. Herkesin kararına saygım var ama nedir bu Amerika sevdası. Aşağıya da Malburne' nün fotoğrafını koyacağım. Burası varken Amerika' da neden yaşamak istersiniz ki? Hem Avusturalya' nın ekonomisi de çok güçlü. Bu arada o gördüğünüz koca binalar iş yeri. Halk bahçeli evlerde oturuyor.

Eki Görüntüle 170867
Bir de çok seçilen Amerika neymiş ona bakalım. Bulabildiğim en güzel fotoğraf şu:

Eki Görüntüle 170868
Kararınıza saygı duyarım ama Neden Amerika?

Birde yaşadığımız ülkemizden Adana' dan bir fotoğraf koyayım.

Eki Görüntüle 170872
Şakaysa komik değilse daha da komik.

Dubai'de yaşamak isterdim. Ya da Amerika'da olur.
Nedir bu Amerika sevdası ben bunu anlamadım. Amerika sandığınız gibi çok ahım şahım bir yer değil hani. Filmlerde görüldüğü gibi her gün parti falan gibi bir olay yok. Orada da yaz tatilini yatarak geçireceksin burada da. Tamam, evleri ve ekonomisi güzel olabilir. Ama biraz araştırmacı olun. En yaşanabilir ülkelerden biri Kanada, diğeri ise avusturalya. Kanada güzel ama oldukça soğuk. Ben ondan dolayı avusturalya diyorum. Herkesin kararına saygım var ama nedir bu Amerika sevdası. Aşağıya da Malburne'nün fotoğrafını koyacağım. Burası varken Amerika'da neden yaşamak istersiniz ki? Hem avusturalya'nın ekonomisi de çok güçlü. Bu arada o gördüğünüz koca binalar iş yeri. Halk bahçeli evlerde oturuyor.

Eki Görüntüle 170867

Eki Görüntüle 170868
Kararınıza saygı duyarım ama neden Amerika?

Bir de yaşadığımız ülkemizden Adana'dan bir fotoğraf koyayım.

Eki Görüntüle 170872

Her türlü Amerika daha iyi. Gökdelenler falan tam bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı