Aranızda doğuştan bilgisayar toplamayı bilen var mı?

Şaka maka ben bazen cidden bunu düşünüyorum. Bazı insanlar sanki anne karnında bir şeyleri öğrenmiş gibi tecrübeli ve işini biliyor. Galiba ben çok yeteneksizim. Yeteneksizliğime örnek vermem gerekirse, üniversite sınavına çalışmadan girdiğimde 250 almıştım. Çalışarak azmederek girdim, bu sefer 220 aldım. Olmuyor başkan.

Sosyal'de ne kadar da Dogustan Bos Konu Acma Yetenegi olan arkadaslar varmis. Bugun zaten acildi, yeter suyunu cikarmayin.
Konu açan arkadaş büyük ihtimalle küçük. Üstüne çok gitmemek için düzgün bir cevap vereyim dedim. Belli ki halden anlamak pek de ekmek getirmiyor.

Düzenleme: Kategoriye bakmayan ben saçma sapan şeyler yazmışım, önem göstermeyin. :D

Yaşım 21, eskiden Incisözlükte eğlencesine böyle konular çok açardık, bana o günleri hatırlattı, açmayacaktım ama tutamadım kendimi :D.

Yaşım 21, eskiden Incisözlükte eğlencesine böyle konular çok açardık, bana o günleri hatırlattı, açmayacaktım ama tutamadım kendimi :D.
Eğlencenizi bozdum gibi oldu, kusura bakmayın. Yatmaya yakın beyin fonksiyonları duruyor bende. 🤣

Benim ecdadım sistem toplarken elektirik akımına kapılmış ve o elektirik akımında ben dünyaya gelmişim. Sistem toplamayı doğuştan ögrenmedim diye beni imparator sayıyorlar!

Geri
Yukarı