Aras Kargo "Adres yanlış/Yetersiz" deyip kargoyu teslim etmedi

CHILLSOULFLY

Hectopat
Yer
Gallifrey
Daha fazla  
Cuma günü n11'den bir şey satın aldım. Dün kargoya verildi, bugün dağıtıma çıktı kargo. Yaklaşık 11 gibi çıktı ve bütün gün gelmedi. Demin kargo takibine baktığımda şubeye döndüğünü gördüm. Teslimat edilmeme nedeninde de "ADRES YANLIŞ/YETERSİZ" yazıyordu. Adres tamamen doğru fakat kargoyu teslim etmediler. Şube de bulunduğum konuma uzak. Ne yapmam gerek ?

Dün şubeyi aradım, barkodda sitenin no'su çıkmamış dediler, no'yu istediler verdim ben de. Yarın getireceğiz dediler tamam dedim. Bugün oldu hala gelmedi. Kargo takibinde ise uğrama notu bırakıldı yazıyor. Bütün gün evdeydim fakat gelen olmadı. Çok sıkıntılı bir kargo... 4 gündür bir kargoyu getiremediler.
1637854052878.png

Dün şubeyi aradım, barkodda sitenin No'su çıkmamış dediler, No'yu istediler verdim ben de. Yarın getireceğiz dediler tamam dedim. Bugün oldu hala gelmedi. Kargo takibinde ise uğrama notu bırakıldı yazıyor. Bütün gün evdeydim fakat gelen olmadı. Çok sıkıntılı bir kargo... 4 gündür bir kargoyu getiremediler. Eki Görüntüle 1225426

Aras Kargo ile yapma bence de en mantıklısı başka kargo Aras Kargo'nun dağıtım merkezi şehir dışında.
Dün şubeyi aradım, barkodda sitenin No'su çıkmamış dediler, No'yu istediler verdim ben de. Yarın getireceğiz dediler tamam dedim. Bugün oldu hala gelmedi. Kargo takibinde ise uğrama notu bırakıldı yazıyor. Bütün gün evdeydim fakat gelen olmadı. Çok sıkıntılı bir kargo... 4 gündür bir kargoyu getiremediler. Eki Görüntüle 1225426

Hangi kargo diye sormayı unuttum fduyghbjk.

Geri
Yukarı