Aras Kargo kargomu kaybetti

GTIDarkBlack

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Mart'ta yolladığım kargomu bu şirket kaybetti. Şubeye gittiğimde kargoyu kaybettiklerini nasıl bir kutusu olduğunu sordular. Fotoğrafını yolladım. Tüm Türkiye'de aranacağını söylediler. Hala bulunamadı bana hiç son durum böyle falan diye de mesaj atmadılar. Ben artık ürünümün bedelini almak istiyorum. Nereye başvurmalıyım veyahut ne yapmalıyım. Aynı durumu yaşamış arkadaşlar ve çözüm hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim.

Arkadaşlar Mart'ta yolladığım kargomu bu şirket kaybetti. Şubeye gittiğimde kargoyu kaybettiklerini nasıl bir kutusu olduğunu sordular. Fotoğrafını yolladım. Tüm Türkiye'de aranacağını söylediler. Hala bulunamadı bana hiç son durum böyle falan diye de mesaj atmadılar. Ben artık ürünümün bedelini almak istiyorum. Nereye başvurmalıyım veyahut ne yapmalıyım. Aynı durumu yaşamış arkadaşlar ve çözüm hakkında bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler dilerim.

Ürün için bir sigorta falan yaptırmış mıydınız yollarken? Yani içindeki ürünün ne olduğunu ve bedelini nasıl ispat edeceksiniz?

Sigorta yaptirdiysaniz parasını veriyorlardı benim 2.5klik kolyemi kaybettiler sigorta yapılmadığı için gönderen tarafından gitti kolyem.

Ben dolap uygulaması üzerinden satmıştım onlar bana kargo kodu verdiler öyle yolladım yani ne olduğu belli ürünün

harici bir sigorta konuşmadım
Genelde bu tür dolap,sahibinden gibi yerlerde sigortalı kargo olmuyor.

Tazminat talebi gönderin. Duzenlemelere göre kargonuzu hasarsız şekilde ulaştırmak zorunda oldukları için sigortaya gerek yok diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı