Sürat Kargo kargomu kaybetti

2 ay önce bir RAM almıştım Sürat Kargo getirdi evimin önüne arabayla geldi zile basmadan geri gitti, kendim gidip şubeden aldım.

Sürat Kargo varsa korkarım ben, aldığım kargoyu geri gönderen kişiye yollamışlardı... sebepsizce :D

Trendyol'dan bir tripod almıştım. Geliş ili İstanbul, varış ili Adana'ydı. Dün Adana aktarmada olan kargom, bugün çayırova aktarma denilen Kocaeli iline gitmiş. Çıkış şubesine ulaşıyorum, adamların zerre şeyinde değilim 10 dakika bekleyiş sonucu açmadılar. Varış şubesini de aradım zerre şeyinde olmadılar adamların 10 dakika bekleyiş sonucu açmadılar. En son çare müşteri hizmetlerini aradım, tam tamına 18 dakika bekleyiş sonucu telefonu açtılar. Bana kargomun Adana yerine Kocaeli'nin aktarmasına gittiğini söylediler, ve aciliyet ilettiğini belirttiler. Yani sonuç olarak kargomu başka ile gönderip, kargomu kaybettiler. Sürat Kargo'dan bunu beklemezdim, arada bir olsa bile insanı mağdur edemezsiniz. Sürat Kargo'yu Tier List'ten E kademesine attım. Siz siz olun, bireysel bir ürün gönderecekseniz, Sürat Kargo'yu tercih etmeyin.

Geçenlerde Sürat Kargo'nun önünden geçiyordum herif büyük kutuları birbirlerine atıyorlardı hatta biri yere düştü üzerinde cam yazmasına rağmen gülüp arabaya geri attılar.

Kaybolması çok normal

Dosya Ekleri

• IMG_20230411_154930.jpg
    IMG_20230411_154930.jpg
    185,8 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_20230411_155648.jpg
    IMG_20230411_155648.jpg
    185,6 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_20230411_155650.jpg
    IMG_20230411_155650.jpg
    232,7 KB · Görüntüleme: 23
Aynı sorunu bende yaşadım sürat kargoyla arkadaşıma hediye almıştım ayın 12 sinde kargoya verildi 13 ünde şubede olarak görünüyordu arkadaşım şubeye gitti kargonuz yoğunluktan dolayı henüz gelmemiştir şubede yok denildi kaç kere aradım açan olmadı şikayetvara yazdım bende bugün aradılar şikayetvardan ürünü aldığınız yerle konuşun size ya para iadesi ya da ürünü tekrardan yollarlar dedi geri kalanını sürat korgoyla ürünü aldığın yer halledecek dedi. Aradım ürünü aldığım yeri gün içinde dönüş yapıp ürünü tekrardan yolladılar. Ürünü aldığım yer kargo firmasını değiştircez bu sorunu bi kaç haftadır çok yaşıyoruz dedi anlayacağın sürat kargo ürünleri sürekli olarak kaybediyomuş.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı