Aras Kargo kargoyu başkasına teslim etmiş

JuhaBach

Decapat
Selam, ekran kartımı Hepsiburada'ya garantiye göndermiştim. Hepsiburada bu süreçte bana düzenli bilgilendirileceğim yönünde bilgi vermişti. Sitelerinden baktığımda 25 Ocak tarihinde onarım talebimin onaylandığını gördüm.

Birkaç gün sonra Hepsiburada'yı aradığımda bana onarım sürecinde olduğunu, en geç 20 gün içinde tamamlanıp geri bana gönderileceğini söylediler. Kargonun iyice gecikmesinden mütevellit bugün arayıp sorduğumda bana onarımın 26 Ocak'ta tamamlandığını, 27 Ocak'ta kargoya verildiğini, 29 Ocak'ta da kargo sahibine teslim edildiğini söylediler fakat bana ne Aras Kargo tarafından kargo takip numarası verildi, ne mesajla bilgilendirilme yapıldı, ne de Hepsiburada tarafından onarımın tamamlandığı veya kargoya yönlendirildiği yönünde bir bildirim aldım.

Hepsiburada'yı arayıp söyledim, şikayet kaydı oluşturdular. Yapmam gereken başka bir şey var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'yı bir daha arayıp hemen adam akıllı bir bilgilendirme talep edebilirsin. Şikayet kaydının geri dönüşü birkaç günü de bulabilir çünkü. Hepsiburada'nın müşteri memnuniyeti kapsamında yaptığı şeyler son dönemlerde çok iyi. Ama bazen denk geldiğiniz kişilere göre değişiklik de gösterebiliyor, ona dikkat etmek lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı