Aras Kargo teslim edilmemiş kargoyu kargo teslim edildi diye gösteriyor

Size SMS ile gelen kodu paylaşmadığınız için bir itirazda bulunamazlar. Eskiden imza alırlardı artık kod ile sistem işliyor. Benim aynısı başıma geldi şubeye gittiğimde teslim ettiyseniz sms kodumu söyleyin dediğimde ben bi arkadaşlarla görüşeyim diyip geçiştirmişlerdi akabinde karışıklık olmuş efendim diyip özür dileyip kargomu getirmişlerdi. Hakkınızı aramayı ihmal etmeyin herhangi haklı durumları yok.

Okula sipariş verdim hocam.

İnşallah hocam başka param yok son 500 liramdı: (

Okula mı sipariş verdiniz? Hocam yanlış anlamayın da nasıl bir şey ya bu? Hocam belki güvenlik aldı belki bir kişi aldı. Bilemezsiniz Aras Kargo'nun kuryeleri de önüne gelene veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okula mı sipariş verdiniz? Hocam yanlış anlamayın da nasıl bir şey ya bu? Hocam belki güvenlik aldı belki bir kişi aldı. Bilemezsiniz Aras Kargo'nun kuryeleri de önüne gelene veriyor.
hocam okulda kimse yoktu okul kapanmıştı güvenlik de yoktu yani teslim alabilecek kişilere sorduk kargocu dahi görmemişler
Hocam yani zaten teslim zamanını 6-8 gösteriyordu şubededir değil mi?

Hocam okulda kimse yoktu okul kapanmıştı güvenlik de yoktu yani teslim alabilecek kişilere sorduk kargocu dahi görmemişler

Hocam şubeyi aramayı deneyin? Bir kez ben aramıştım Adana'da oturuyorum barkal şubesini aradım. Diğer gönderileriniz için 3'ü tuşlayın diyordu ve yönlendiriyordu.
Şu an kapanmıştırda yarın sabah açılıyordur. Aramayı deneyin.

Hocam okulda kimse yoktu okul kapanmıştı güvenlik de yoktu yani teslim alabilecek kişilere sorduk kargocu dahi görmemişler

Hocam sonuç nedir?

Geri
Yukarı