Aras Kargo'dan Sabah Kargo Alınır mı?

isabela

Kilopat
Perşembe akşamı Hepsiburada'dan GTX 1050 sipariş etmiştim. Araya haftasonu girdiği için bu Pazartesi'ye kaldı. Sabah saatlerinde ilçe dışına çıkacağım bu yüzden kargoyu alıp ilçe dışına çıkmak istiyorum. Bildiğim kadarıyla Aras Kargo saat 8.30'da açılıyor. Tam o saatlerde gitsem kargom dağıtıma çıkmadan alabilir miyim?

Hocam böyle durumlarda eğer alamazsanız şubeyi arayıp kargoyu orada beklettirmenizdir. Yada kargo adresini değiştirip güvendiğiniz bir komşunuza yollatmanız olacaktır. Kargoyu büyük ihtimal alırsın.

Tabii ki de alabilirsiniz, size ait olduğunu kanıtladıktan sonra sorun olmayacaktır. Lakin şube açılır açılmaz gidin, sabah dağıtıma gitmeden. Ayrıca kargo takip den kargonuz nerede gözükmekte ? Şube de değil ise sorun olacaktır, onu kontrol edip öyle gidiniz.

Şubenin numarasını biliyorsan, sabah ara, büyük ihtimal dağıtıma çıkmamış olacaktır. Çıkmışsa, arayıp yakınlardaysa kargoyu getirmelerini rica edersin. Daha önce birçok kez teslim adresinin dışında, yakınlarda teslim aldım. Umarım alabilirsin kargonu ilçe dışına çıkmadan.

Dağıtıma giderse beklersiniz, hatta o dağıtım size yetişmeyebilir de. Başıma geldi. Erken gidin, alın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı