Arayan yabancı numara

Hellomyquestion

Decapat
Aradıktan sonra böyle bir numara yok diyor. Ne alakadır bilginiz var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-06-06-01-48-16-766_com.google.android.dialer.jpg
    Screenshot_2022-06-06-01-48-16-766_com.google.android.dialer.jpg
    20,4 KB · Görüntüleme: 219
Muhtemelen sanal bir simcart üzerinden arama yapılmış. Dönmemenizde fayda var. Hatta normal numara bile olsa dönmeyin. arayacak kişi bir daha arar. Eskiden bu şekilde eyp patlatırlardı. Terör işi olabilir.

Eski sevgilim beni engellediği zaman ona ulaşmak için bende böyle bir numara almıştım. E SIM deniyor. Arayabiliyordum ama arayamıyordu kimse. Aradıkları zaman ABD chicago ya yönlendiriyor yeterli parası olmadığını falan söylüyordu. Değişik ama güzel bir yöntem genelde dolandırıcılar veya benim gibi aşk mağdurları böyle şeyler yapar.

Eski sevgilim beni engellediği zaman ona ulaşmak için bende böyle bir numara almıştım. E SIM deniyor. Arayabiliyordum ama arayamıyordu kimse. Aradıkları zaman ABD chicago ya yönlendiriyor yeterli parası olmadığını falan söylüyordu. Değişik ama güzel bir yöntem genelde dolandırıcılar veya benim gibi aşk mağdurları böyle şeyler yapar.

Bak hiç böyle düşünmemiştim geçen gün de Instagram'dan sahte bir hesap yazdı
Muhtemelen sanal bir simcart üzerinden arama yapılmış. Dönmemenizde fayda var. Hatta normal numara bile olsa dönmeyin. Arayacak kişi bir daha arar. Eskiden bu şekilde eyp patlatırlardı. Terör işi olabilir.

Vallahi bakalım bir daha ararsa açarım djrjtjt.
Böyle bir numara ilk defa gördüm.

Gerçekten garip.
Çok çok garip ya ben şok oldum görünce, işin garibi ekrana da yansımadı arama.

Geri
Yukarı