Arayıp bulamadığımız oyunlar

Pop Smoke

Kilopat
Makaleler
3
Yer
092MLBOA
Bence herkesin aradığı ama bir türlü bulamadığı bir oyun vardır bu konunun altında cevaplandırabiliriz.
Benim aradığım oyun çok önceden oynamıştım oyunda hatırladığım kadarıyla etraf siyahtı, ev yapma oyunu gibiydi mesela yere disko zemini koyunca insanlar gelip dans ediyordu onun üstünde hatırladıklarım bu kadar varsa bilen beni aydınlatabilir 😁.

Oyun değil ama film var. Film animasyon filmiydi, filmde robotlar gladyatör gibi savaşıyordu. Birde yapımcısı Universal Pictures'dı, yanlış hatırlamıyorsam Universal Pictures'ın 1997-2012 introsu vardı.

Bence herkesin aradığı ama bir türlü bulamadığı bir oyun vardır bu konunun altında cevaplandırabiliriz.
Benim aradığım oyun çok önceden oynamıştım oyunda hatırladığım kadarıyla etraf siyahtı, ev yapma oyunu gibiydi mesela yere disko zemini koyunca insanlar gelip dans ediyordu onun üstünde hatırladıklarım bu kadar varsa bilen beni aydınlatabilir 😁.
Sims serisinin bir oyunu olabilir veya eski tarz Facebook oyunlarından biri.

Bende yazayım o zaman. Çok eski bir oyundu tahminin 2005 ve öncesi olabilir tarayıcı üzerinden oynanıyordu ıssız bir ada da icatlar yapıyorduk sadece mouse ile oynanan bir oyundu ördekler falan vardı onlardan yumurta falan kaynatıyorduk.

Geri
Yukarı