Arayüzü kötü olanlar için Android başlatıcı tavsiyeleri

Microsoft Launcher güzel ama şu navigasyon butonlarını tamamen gizleyip kaydırmalı yapamıyor muyuz?

Screenshot_2023-05-28-11-21-37-051_com.microsoft.launcher.jpg

Bende şu ikisini eklemek istiyorum denedim çok güzeller cidden.

Microsoft Launcher güzel ama şu navigasyon butonlarını tamamen gizleyip kaydırmalı yapamıyor muyuz?

Eki Görüntüle 1796795

MIUI'nin kötü bir yanı 3. parti başlatıcı kurunca navigasyon tuşlarını kapatamıyoruz maalesef.

Son düzenleme:
Merhaba. Casper gibi bazı markalar biliyorsunuz telefon arayüzüne pek önem vermiyor. Sizin için birkaç Launcher derledim.

1- Microsoft Launcher.

2- Smart Launcher 6

3- Launcher iOS 16.

4- niagara Launcher.

Benin beğendiklerim bunlardı, iyi günler.
inceleme değildir, öneridir.

@592041 neyi beğenmediniz?

Bence niagara Launcher'den şaşmayın ben Pro almıştım eski telefonda yeni telefona geçince yüklemedim ama özellikleri gayet iyi mesela BT kulaklığa bağlanınca direk yukarıya seçtiğim müzik uygulamalarını çıkarıyordu.

Kiss launcher. Basit, sade, hafif ve açık kaynak kodlu. Cihazım güçsüz diyenlere birebir. Hatrı sayılır boşta ram miktarı size kalacaktır.

Launcher3. Android kitkat sürümünün varsayılan launcher kodlarının alınıp geliştirilerek oluşturulmuş başlatıcı. Açık kaynak kodlu. Kiss kadar olmasa da kendisi yine oldukça hafiftir.

Pie launcher. Temiz arayüz isteyenlere önerebilirim değişik bir başlatıcı kendisi. Hafif olmasına karşın kullanımı değişik olduğundan dolayı alışması vakit alabilir. Açık kaynak kodlu. Şuan kullandığımdır aynı zamanda.

Bald launcher. Daha çok yaşlı ve tuşlu telefon kullanan kesim hedef alınarak yapılmış başlatıcı. Açık kaynak kodlu.

Neo launcher. Modern görünüme sahip açık kaynak kodlu bir başlatıcı.

Lawnchair. Yine modern görünüme sahip açık kaynak kodlu bir başlatıcı.

Shade launcher. Modern görünmeye çalışan bir başlatıcı. Yine açık kaynak kodludur.

Hex launcher. Pie launcher'ın altıgenli hali diyebiliriz. Açık kaynak kodludur.

Simple launcher. Adından da anlaşılacağı gibi basit bir başlatıcı. Yine açık kaynak kodludur.

Piyasada bu kadar, hatta daha da fazla, açık kaynak kodlu başlatıcı bulunuyorken kaynak kodu sahipli olanları kullanmayı doğru bulmuyorum. Yine de kaynak kodu sahipli olup izleyici, reklam içermeyen ve ücretsiz olan şu başlatıcıyı hatrı sayılır süre kullanmıştım önerebilirim:

Yeni konular

Geri
Yukarı