Arayüzü ve mükemmel olan telefon önerisi

Bütçe
10.000

axeln13

Decapat
Daha fazla  
Arayüze deli gibi önem veren biriyim 8-9 bin lira bütçem bulunmakta aşarsa bin lira daha yükseltebilirim MIUI 15 gibi veya iOS gibi arayüzü güzel olan telefon önerebilir misiniz?

MIUI dediğiniz için Redmi Note 12 yoksa Redmi hayatta önermem (EU ROM ile kullanılırsa başka). Samsung, Xiaomi, POCO veya Realme gibi markalara yöneltebilirsiniz.

Arayüze deli gibi önem veren biriyim 8-9 bin lira bütçem bulunmakta aşarsa bin lira daha yükseltebilirim MIUI 15 gibi veya iOS gibi arayüzü güzel olan telefon önerebilir misiniz?

Hocam o bütçeye arayüzü mükemmel sıfır telefon olmaz. 2sene önce falan ancak alıyorduk o paraya bu istediğiniz tarz telefonu. Bence ya temiz 2.ele ya da biriktirmeye yönelin. En az 14-15k lazım size adamakıllı bir telefon için.

Hocam o bütçeye arayüzü mükemmel sıfır telefon olmaz. 2sene önce falan ancak alıyorduk o paraya bu istediğiniz tarz telefonu. Bence ya temiz 2.ele ya da biriktirmeye yönelin. En az 14-15k lazım size adamakıllı bir telefon için.

Vallahi hocam telefonum kırılınca tasarımı güzel bir telefon arayayım dedim 20 binden aşağı yok 2.el bakacağız artık teşekkürler.

Vallahi hocam telefonum kırılınca tasarımı güzel bir telefon arayayım dedim 20 binden aşağı yok 2.el bakacağız artık teşekkürler.

Kardeşim kullandığım telefon Redmi Note 11 Pro Plus öneririm 13.000₺ küsur az daha para biriktir işlemciside iyi donma kasma yapmıyor Ekim'den beri kullanıyorum şarjı 120W ve gün boyu gidiyor 17 dakikada %20'den %100 oluyor rahat edersin o paraya alacağın telefon lanet ettirir ama bütçe bu diyorsan POCO C65 al derim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-23-09-10-49-480_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    Screenshot_2024-03-23-09-10-49-480_com.pozitron.hepsiburada.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 11

Geri
Yukarı