Vergi indirimi olan telefon önerisi

mutlu pide

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Mars
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Acer AN515-55 / RTX 3050 / 16 GB 2933 MHz RAM / i3 10300H
8 GB ve 120 Hz olduğundan Redmi Note 12 dikkatimi çekti ama daha iyisi var mıdır? Performansı iyi olsun, yeter. Kamerası çok iyi olmasa da olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam size en iyi Redmi Note 12'yi öneririm daha iyi seçenek bulunmuyor açıkçası :)
Realme 9 Pro'nun işlemcisi daha iyi diyorlar 120 hz ve 8 GB RAM'den vazgeçtirecek kadar iyi mi?

Realme 9 Pro'nun işlemcisi daha iyi diyorlar 120 Hz ve 8 GB RAM'den vazgeçtirecek kadar iyi mi?

Hocam yakın zamanda Realme C55 kullandım. Sanırsam son modellerinden biri. Oldukça da iyiydi. Fakat her ne olursa olsun 120 Hz asla ama asla değişmeyin derim. Şu anda benim telefonum da 120Hz. Mesela elime başka telefon geçince fazlasıyla göz tırmalıyor. Bu yüzden 120 Hz almanız daha iyi olacaktır.

Hocam yakın zamanda Realme C55 kullandım. Sanırsam son modellerinden biri. Oldukça da iyiydi. Fakat her ne olursa olsun 120 Hz asla ama asla değişmeyin derim. Şu anda benim telefonum da 120Hz. Mesela elime başka telefon geçince fazlasıyla göz tırmalıyor. Bu yüzden 120 Hz almanız daha iyi olacaktır.
Realme 9 Pro da 120 Hz'miş yanlış görmüşüm. Snapdragon işlemci de varmış muhtemelen bunu alırım ama IPS olması çok fark eder mi AMOLED çok fark eder mi siyah renkler dışında? Bir de 6 GB 8 GB RAM fark eder mi Realme 9 Pro'da 6 var. Redmi'de 8 var.

Samsung Galaxy A32.
Xiaomi Redmi Note 12.

Geriye kalanların hepsi Murat Boz'un reklamında oynadığı Vivo marka telefonlar :)
A32 10K oldu o olmaz artık. Redmi Note 12 ve Realme 9 Pro arasında kaldım hangisi daha iyi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı