Arc A750 i3 12100F hazır sistem alınır mı?

Daha fazla  
YKS'nin bitmesi ile bir sistem almak istiyorum bütçem 11.000 TL civarında ilk sistemim olacak. Doların yükselmesi ile güzel bir sistem kolay bulunmuyor fakat İtopya'dan şöyle bir sistem buldum alınır mı?

Daha önce bu başlıkla açılmış konular bulunmakta fakat fiyatlar sürekli değiştiği ve Intel güncelleme yayınladığı için güncel durumda düşüncelerinizi merak ettim.
Testlerini izledim 3060 ve RX6600 ekran kartlarını çoğu oyunda geçiyor fakat yırtılma, FPS düşmesi gibi sorunları var mı tam anlayamadım kullanan arkadaşlarda varsa yardımcı olmalarını çok isterim.
(Genellikle oyun için kullanılacak)
(Önerdiğiniz yükseltmeler varsa ekleyebilirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 6600 ve 3060ı nasıl geçiyor hangi video da izlediniz. :D
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(Buyurun kaynak)
Başta rekabetçi oyunlar olmak üzere çoğuna geçiyor, geçemediği oyunlarda ise hemen arkalarından takip ediyor

Bütceyi biraz aşıyor ama bu daha iyi.

Bu sistemi düşündüm fakat bütçeyi biraz aşmak için temmuz 4'ü beklemem gerekiyor fakat o zamana kadar fiyatları hiçbir şekilde kestiremiyorum.

Yazılım konusunda Intel gibi köklü bir firmanın kartı olduğu için seri bir şekilde düzeltmeye çalışacaklarını ve 10.000 TL gibi bir fiyata satıldığından alınabilir olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı